Allez au contenu Allez à la navigation

 • Biologijos mokslas dermatologijai

  BIODERMA laboratorijos šerdis – mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius – deda visas pastangas, kad laboratorija pirmautų biologijos ir dermatologijos mokslinių žinių srityje.

 • PRANAŠUMAS BIOLOGIJOJE

  BIODERMA misija – kuo geriau ištirti odą. Ypač svarbu perprasti, kaip funkcionuoja sveika oda, kad būtų galima atkurti jos pusiausvyrą atsiradus sutrikimams. Norint suprasti priežastis prieš imantis gydyti pasekmes, išties būtina išmanyti odos biologiją. Pirminiame etape BIODERMA komandos glaudžiai bendradarbiauja su nacionalinio ir tarptautinio lygmens mokslininkais ir laboratorijomis, turinčiomis naujausių žinių odos biologijos srityje. Tolesnė pažanga vykdant mokslinius tyrimus leidžia geriau suprasti odos pusiausvyros sutrikimus ir atveria kelią dermatologijos inovacijoms. 

 • Dermatologijos lūkesčių pateisinimas

  Kurdama inovatyvius produktus, BIODERMA visuomet pasikliauja klinikiniais tyrimais. Nepakeičiamas informacijos šaltinis – dermatologai, kurie skatina BIODERMA mokslinių tyrimų pažangą nustatydami odos problemas, kurioms reikia naujų sprendimų. Toliau partnerystė plėtojama tikrinant kiekvieno naujo produkto saugumą ir veiksmingumą. Ligoninėse vykdant klinikinius tyrimus atsižvelgiama į visus aspektus, nuo tolerancijos iki tinkamiausios formulės parinkimo. BIODERMA kartu su stambiausiomis tarptautinėmis laboratorijomis dažnai skelbia mokslinių ir klinikinių tyrimų publikacijas.

 • Patentai

  Žinių apie odos biologiją pažanga lemia laboratorijos komandų mokslinių tyrimų darbą ir duoda pradžią BIODERMA patentams. Patentai – įkūnyti laboratorijos inovaciniai pajėgumai, kurie siūlo konkrečius ir veiksmingus sprendimus įvairioms odos problemoms spręsti. Patentuoti BIODERMA produktai nuolat tobulinami, atsižvelgiant į pažangiausias odos biologijos žinias, kad atitiktų dermatologų poreikius bei jų pacientų lūkesčius.

   

 • Esminės Bioderma inovacijos


  1977 m. – šampūnas Nodé be detergentų
  Tai pirmasis šampūnas, sukurtas įvertinus fiziologinę plaukų svogūnėlių pusiausvyrą. Jis išsaugo plaukų hidrolipidinės plėvelės biologines savybes, todėl plaukai tampa švarūs ir apsaugoti nesudirginant galvos odos.

  1991 m. – micelinis vanduo Sensibio H2O
  Tai pirmasis ir vienintelis dermatologinis micelinis vanduo, biologiškai atitinkantis odos sudėtį: riebiųjų rūgščių esteriai, sudedamosios micelių dalys, yra panašūs į odos ląstelių membranų fosfolipidus. Padeda atkurti natūralią odos hidrolipidinę plėvelę, užtikrinančią neprilygstamą odos toleranciją ir komfortą. Makiažas ir ant odos esantys nešvarumai pašalinami itin švelniai, o kartu ir veiksmingai.

  2002 m. – Photoderm, Cellular Bioprotection 
  Photoderm yra pirmoji dermatologinė apsaugos nuo saulės linija, kurios produktuose suderinama geriausia paviršinė odos apsauga nuo UVA ir UVB tipo spindulių bei odos ląstelių DNR apsauga. Kuri veikia odos imunitetą ir stiprina natūralias odos ląstelių apsaugos sistemas.

  2004 m. – Sebium AKN, Fluidactiv kompleksas 
  Į aknę linkusiai odai skirtas Fluidactiv™ kompleksas veikia vieną svarbiausių aknę sukeliančių priežasčių – riebalų tirštėjimą. Patentuotas Fluidactiv™ kompleksas biologiškai stabdo odos riebalų tirštėjimą ir reguliuoja jų kokybę, užkirsdamas kelią spuogų bei inkštirų formavimuisi.  

  2005 m. – Hydrabio, Aquagenium
  Ši linija, kurios visuose produktuose yra Aquagenium™ patentas, stimuliuoja natūralias odos drėkinimo galimybes. Aquagenium™ patentas skatina dviejų natūralių odos vandens apykaitai būtinų dalių – akvaporinų, tarpląstelinių vandens kanalų, ir lipidų, kurie atsakingi už tvaraus odos apsauginio barjero palaikymą – sintezę. 

  2007: Atoderm PP - Ecodefensine
  Ecodefensine™ patentas, esantis Atoderm priemonėse skirtose labai sausai atopinei odai, stimuliuoja natūralią pačios odos gaminamų antimikrobinių peptidų sintezę ir slopina bakterijų, lemiančių pasikartojančius atopijos paūmėjimus, dauginimąsi.

  2010 m. – Matricium, medicininės paskirties priemonė audinių regeneracijai

  Matricium™ - tai mokslinė inovacija, pasaulinis patentas. Medicininės paskirties priemonė MATRICIUM™ 100 proc. atkuria biomimetinę mikroaplinką, kuri odą aprūpina elementais, būtinais ląstelėms ir audiniui atsinaujinti.