Allez au contenu Allez à la navigation

BIODERMA - Darbas - Kandidatavimas ir paraiškos

Bioderma komandos

Užuot rinkusis tradicinius reikalavimus atitinkančius darbuotojus, BIODERMA pirmenybę teikia žmonėms, gebantiems originaliai mąstyti – tai natūralu, nes laisvas mąstymas yra pamatinė įmonės vertybė. Tačiau drąsą ir originalumą visada privalu derinti su išskirtine kompetencija. BIODERMA komandos taip pat laikosi žmogiškųjų vertybių ir etikos. Tai yra pagrindinė sveikatos srityje dirbančios įmonės vertybė.

 • BIODERMA komandos

  BIODERMA turi maždaug 1 000 darbuotojų beveik 100 šalių. 250 žmonių dirba Prancūzijoje. Darbuotojų amžiaus vidurkis yra 35 metai. Laboratorija siūlo nuostabias galimybes tobulėti: daugybė saitų jungia centrinius biurus su filialais ir Prancūziją su kitomis šalimis. Nenurimstanti BIODERMA įmonė puoselėja tikro verslumo dvasią.

   
 • Mūsų verslas

  Visų pirma išklausome dermatologus, mokslinių tyrimų specialistus iš viso pasaulio, farmacininkus ir pacientus, kenčiančius nuo įvairių odos problemų. Tuomet gilinamės į specifinius žmogaus odos biologinius procesus, analizuojame odos reakcijas ir nagrinėjame problemų priežastis. Tada ieškome veiksmingų odos problemų gydymo sprendimų, atsižvelgdami į natūralią odos biologiją. Galiausiai mūsų prašymu dermatologai patikrina priemones dar iki joms patenkant į vaistines.

  Tai gamybos, logistikos, rinkodaros ir ryšių departamentų bei visų komandų, puoselėjančių inovacijas ir užtikrinančių jų sėkmę, misija.

 • BIODERMA ir karjera

  BIODERMA visuomet ieško talentų! Renkamės darbuotojus, turinčius tvirtą charakterį. Mūsų darbuotojus vienija troškimas dirbti su prekės ženklo gaminiais kiekvieną dieną, tirti jų istoriją ir dalyvauti šiame jaudinančiame ir daug jėgų reikalaujančiame nuotykyje. 

  Kartu kuriame BIODERMA istoriją – mus jungia bendra aistra. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie įvairias galimybes, kurias siūlo įvairios mūsų struktūros Prancūzijoje ir užsienyje! 

  Pateikti paraišką
Į puslapio viršų