Allez au contenu Allez à la navigation

Bioderma Laboratorija - Pati oda
 • Biologija ir Dermatologija

  Dermatologijos laboratorija BIODERMA

  BIODERMA – lyderė nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio – sukaupė unikalią patirtį siekdama biologiją pritaikyti dermatologijos srityje. Šio išskirtinio mokslinio požiūrio pamatas – žinios apie odą ir jos biologinius mechanizmus, kuriomis remiantis kuriami produktai. 

 • Mūsų modelis

  Vienintelis modelis – sveika oda

  Visų BIODERMA mokslinių tyrimų objektas – sveika oda, jos ląstelės ir pusiausvyros sutrikimai. Odos kalba yra unikali ir BIODERMA nenuilstamai siekia ją perprasti. Odą veikia įvairūs pokyčiai ir aplinkos sukeliamas stresas. Todėl ligos, medicininis gydymas, senėjimas ir daugybė kitų veiksnių gali paveikti jos pusiausvyrą ir sukelti sutrikimų. BIODERMA siekia suaktyvinti natūralius odos išteklius, kad ji atgautų atsparumą ir įprastas funkcijas, būdingas sveikai odai.

 • Mūsų koncepcija

  Unikali koncepcija – biologinis mimetizmas

  BIODERMA produktai kuriami taip, kad visiškai atitiktų odą, jie imituoja jos natūralius biologinius mechanizmus – tiek savo sudėtimi, tiek sudėtinių medžiagų veikimu. BIODERMA renkasi gryniausias veikliąsias medžiagas ir naudoja molekules, natūraliai aptinkamas odoje ir gerinančias jos tolerancijos laipsnį. Priklausomai nuo sutrikimų, BIODERMA produktai išsaugo, aktyvina arba atkuria natūralius odos procesus.

 • Mūsų misija

  Privalomas reikalavimas – dermatologinis saugumas

  Kurdama priemones kiekvieno tipo ir kiekvienos būklės odai, BIODERMA visuomet siekia derinti tobulą veiksmingumą ir aukščiausią odos toleranciją. Tam, kad būtų užtikrintas maksimalus dermatologinis saugumas, BIODERMA produktuose esančių sudedamųjų dalių kiekis yra ribotas, o veikliųjų medžiagų koncentracija optimali. Užbėgdama už akių sveikatos įstaigų rekomendacijoms, BIODERMA linkusi atsisakyti visų galimai dermatologiškai nesaugių sudėtinių medžiagų. Šie įsipareigojimai atsispindi formulių kūrimo taisyklėse, kurios taikomos kuriant kiekvieną produktą ir užtikrinant jų mokslinį pranašumą. Toks bekompromisis požiūris paaiškina, kodėl BIODERMA produktai pagerina odos toleranciją ir padeda atkurti jos natūralius procesus. Produktai išsiskiria savo patentuotu natūraliu kompleksu D. A. F. (dermatologų rekomenduojamos formulės).

 • Bioderma nuostatos

  8 išskirtiniai principai – BIODERMA taisyklės

  1. Biologiniai patentai

  Kiekvieną BIODERMA produktą kuria biologų ir dermatologų komandos. Jie vertina biologinį ingredientų kompozijos poveikį dermatologinių problemų priežastims ir padariniams, kad ilgainiui būtų atkurta natūrali odos būklė.

  2. Tolerancija

  BIODERMA formulės pagerina tolerancijos laipsnį ir sustiprina odos atsparumą aplinkos poveikiui. Tai užtikrina unikalus patentas – D. A. F., dermatologų rekomenduojama formulė.
   

  3. Dermatologinis saugumas

  3 privalomos taisyklės tobulam veiksmingumui ir geresnei tolerancijai:

  • naudojamos tik būtinos sudedamosios dalys, 
  • parenkamos optimalios gryniausių veikliųjų medžiagų dozės,  
  • pirmenybė teikiama natūraliai odoje esančioms molekulėms. 

    

  4. Moksliškai pripažįstamos veikliosios medžiagos

  BIODERMA naudoja sudedamąsias dalis, kurios atitinka du esminius mūsų formulėms taikomus kriterijus: biologinį veiksmingumą ir dermatologinį saugumą.
   

  5. Atsargumo principas

  BIODERMA linkusi atsisakyti visų dermatologiškai abejotinų medžiagų: parabenų, ftalatų, formaldehidų ir t.t.


  6. Saugumo ir veiksmingumo bandymai 

  Kiekvienas BIODERMA produktas atitinka griežčiausias sveikatos institucijų ir mokslinių dermatologų bendruomenių rekomendacijas.
   

  7. Klinikiniai tyrimai

  Kiekviena BIODERMA priežiūros priemonė ištiriama kliniškai – šiems tyrimams vadovauja dermatologijos, alergologijos ir toksikologijos specialistai. Jų tyrimai reguliariai publikuojami informaciniuose moksliniuose žurnaluose.

   

  8. Visiškas medžiagų atsekamumas

  Vadovaudamasi kosmetikos pramonėje galiojančiais standartais, BIODERMA stebi kiekvienos sudedamosios dalies ir medžiagos kilmę bei užtikrina jų visišką atsekamumą.