Oda yra ekosistema, kurios pusiausvyrą gali sutrikdyti organizmo ar aplinkos veiksniai, arba abu kartu. Reikia atkurti jautrios odos pusiausvyrą. Pati oda įkvėpė Bioderma sukurti Sensibio AR veido kremą.

sensibio AR

Sensibio AR yra ilgalaikio poveikio odos paraudimą mažinantis veido kremas, slopinantis pagrindinį biologinį VEGF (kraujagyslių endotelio augimo) faktorių, sukeliantį kraujagyslių išsiplėtimą ir silpninantį kapiliarus.
Ši priemonė mažina paraudimą ir saugo nuo jo, greitai nuramina sudirgusias vietas ir apsaugo odą, švelniai drėkina ir nedirgina, pasižymi puikia odos tolerancija.

 

Sensibio AR sudėtyje esančios veikliosios medžiagos apsaugo jautrią, reaktyvią odą

Sensibio AR sudėtyje yra Bioderma inovacija – RosactivTM patentas. Patentą sudaro trijų augalų ekstraktas, kurio paskirtis -  sumažinti raudonio intensyvumą ir užkirsti kelią jo atsiradimui.
RosactivTM biologiškai veikia odos ląsteles, sukeliančias ir skatinančias odos paraudimą. Jis slopina VEGF baltymą, kuris yra atsakingas už kraujagyslių išsiplėtimą ir kraujagyslių sienelių silpnėjimą.
Patentas taip pat pasižymi uždegimą slopinančiu poveikiu, veikia kaip antioksidantas, ramina odą ir sulaiko laisvuosius radikalus, kurie gali sukelti tolimesnes odos reakcijas.

ROSACTIV patentas

ROSACTIV TM patentas yra pirmasis veikliųjų medžiagų kompleksas, užtikrinantis dvigubą biologinį poveikį – prevencinį ir aktyviai veikiantį:

Slopina VEGF, kuris yra pagrindinis biologinis veiksnys, lemiantis odos paraudimą, ir apsaugo nuo uždegimo paūmėjimo;

ROSACTIV TM 75 % sumažina VEGF sekreciją, o tai reiškia, kad akivaizdžiai sumažėja už paraudimą atsakingas biologinis odos aktyvumas.

Papildomos Sensibio AR sudėtyje esančios veikliosios medžiagos sumažina odos kaitimo pojūtį ir apsaugo odos barjerą:

Mažina odos kaitinimo pojūtį ir paraudimą:

Enoksolonas yra saldymedžio ekstraktas, blokuojantis mastocitų ir uždegimo fermentų gaminamą histaminą.

Mažina odos sudirgimą:

Laminaria ochroleuca yra rudieji dumbliai, kuriuose gausu uždegimą slopinančių vitaminų A ir E.

Ramina odą:

Alantoinas yra biomimetinė molekulė, skatinanti epidermio drėkinimą. Rapsų aliejus, turintis daug vitamino E, ramina odą ir yra galingas antioksidantas.

Bioderma DAF (Dermatological Advanced Formula) yra patentuotas natūralus kompleksas, didinantis odos tolerancijos slenkstį. Bioderma šį kompleksą naudoja gamindama daugelį produktų.

Visi šie ingredientai biologiškai veikia raudonį ir saugo nuo jo paūmėjimo, ramina ir drėkina odą, padeda išsaugoti barjerinę funkciją. Oda vėl atgauna komforto jausmą.

NAOS laboratorija

sensibio AR - 86

86 % dalyvių pastebėjo, kad sumažėjo rožinės simptomai *:

  • odos paraudimas sumažėjo 36 %*
  • teliangiektazija (išsiplėtę kapiliarai) sumažėjo 42 %*
  • kaitimas sumažėjo 43 %*
sensibio AR - 97

56-ąją tyrimo dieną gyvenimo kokybė pagerėjo 97 % jame dalyvavusių asmenų, o 76 % patyrė mažesnį odos sukeliamą neigiamą poveikį kasdieniame gyvenime*

sensibio AR - 100

100 % tyrime dalyvavusių žmonių buvo labai patenkinti odos reakcija į naudojamą kremą*

*Klinikinis tyrimas BI699V1: dalyvavo 37 žmonės nuo 19 iki 65 metų amžiaus, 56 dienas, Bulgarija, 2017 m.

sensibio AR rutina

Neprauskite vandeniu iš čiaupo jautrios, greitai reaguojančios į nepalankias aplinkos sąlygas, linkusios rausti odos. Tokiame vandenyje gali būti dalelių, į kurias reaguoja oda. Vietoje vandens rinkitės švelnius produktus, kurių nereikia nuskalauti ir kurie yra pritaikyti jūsų odos poreikiams. Tokie produktai turėtų būti:

  • be kvapiųjų medžiagų
  • be alkoholio
  • be kitų dirginančių medžiagų

Idealiu atveju jūsų naudojamuose produktuose turėtų būti kuo mažiau sudedamųjų dalių.

Nenaudokite per daug odos priežiūros priemonių – taip išvengsite uždegimo paūmėjimo ir kitų susijusių reakcijų.