Sensibio AR BB Cream

Priemonė nuo paraudimų. Odos tobulinimui ir apsaugai.

Kasdieniam naudojimui

Jautriai rausti linkusiai odai

Rosactiv™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Įrodytas efektyvumas

Suvienodinta odos spalva: 100%. *

  • Biologiškai mažina ir slepia paraudimus, apsaugo nuo jo atsiradimo
  • Išlygina veido odos spalvą ir suteikia spindesio
  • Lygina odą ir suteikia švelnumo
  • Ramina
  • Drėkina
  • Apsaugo nuo UV spindulių (SPF 30)*

Neužkemša porų

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Sensibio AR BB kremas yra pirmoji odos tobulinimo priemonė nuo raudonio, kuri sumažina paraudimą, reguliuodama biologinį veiksnį, atsakingą už kraujagyslių išsiplėtimą, apsaugo nuo UV spindulių, sunkinančių eritrozę. Priemonė išlygina veido spalvą ir suteikia spindesio, kad oda atrodytų nepriekaištingai.


Sukurtas pažangių Bioderma tyrimų, patentuotas ROSACTIV™ kompleksas veikia faktorių, sukeliantį kapiliarų modifikaciją.


Enoksolonas, alantoinas ir rapsų aliejus, intensyvių raminančių medžiagų derinys, akimirksniu sumažina kaitimo pojūčius.

D.A.F. (pažangi dermatologinė formuluotė) patentuotas natūralus kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį.

Glicerinas ir rapsų aliejus drėkina, stiprina barjerinę funkciją ir užtikrina odos komfortą.

Šviesą atspindinčios dalelės ir pigmentai paslepia paraudimą, suteikia aksominę tekstūrą ir spindesį.

Veidui Veidui

Ryte - 7 dienas per savaitę

  • Žingsnis 1 Nuvalykite odą su Sensibio H2O AR.
  • Žingsnis 2 Tepkite Sensibio AR BB kremą.
  • Žingsnis 3 Skirstykite tol, kol tekstūra susilies su veido spalva.

Venkite patekimo į akis.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Jautri oda gali būti reaktyvi, linkusi lengvai raudonuoti. Šis paraudimas gali būti laikinas ir atsirasti retkarčiais: tai yra paraudimo reiškinys, kurį gali lydėti diskomforto pojūtis (dilgčiojimas, perkaitimas ir kt.). Kartais paraudimas yra nuolatinis: tai vadinama eritroze.Kai kuriais atvejais ant odos atsiranda net mažos kraujagyslės: tai yra kuperozės reiškinys. Rožinė yra uždegiminė odos liga, kuri iš pradžių yra labai nevargina, tačiau ilgainiui vystosi ir pasireiškia intensyviu lėtiniu nosies, skruostų, kartais smakro ir kaktos paraudimu.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Slepia paraudimą

Raudonis paslėptas: 90%*


Išlygina veido spalvą

Odos spalva suvienodinta: 100%*


Ramina

Nuraminta oda: 85%*

Žr. šaltinį

Suteikia odai švytėjimo

Labiau spindinti veido oda: 100% *


Drėkina

Sudrėkinta oda: 95% *

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Raudonis, pirmiausia, atsiranda dėl odos kapiliarų išsiplėtimo ir susilpnėjimo. Šis patentuotas kompleksas įtakoja veiksnį, prisidedantį prie šių kapiliarų pokyčių. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Jautri oda reaguoja į atšiaurius išorinius veiksnius, išskirdama tam tikras medžiagas, sukeliančias hiperreaktyvumo reakcijas ir perkaitimo, niežėjimo, dilgčiojimo bei paraudimo pojūčius. Šis patentuotas kompleksas neleidžia gamintis šioms medžiagoms, padidinandamas odos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą