• Gyd. Michèle Sayag, alergologė
  Dr. Michèle Sayag, Alergologė, Medicininės strategijos vadovė - BIODERMA.

  „Cicabio Mains“ reprezentuoja „Laboratoire Bioderma“ sprendimą pažeistoms rankoms, atitinkantį „Naos“ ekobiologijos principus, kurie grįsti pagarba odai. Ši unikali priemonė padengia rankas tarsi antra oda, stiprina natūralų apsauginį odos barjerą ir užtikrina optimalią priežiūrą, tuo pačiu numalšindama bet kokius nemalonius odos pojūčius. Užsitepus balzamo galima iš karto tęsti įprastą veiklą nesumažinant atkuriamojo poveikio.

  Dr. Michèle Sayag, Alergologė, Medicininės strategijos vadovė - BIODERMA.

Daugelis žmonių dėl įvairių priežasčių skundžiasi pažeista rankų oda ir tai tiesiogiai veikia jų darbą, socialinį gyvenimą bei laisvalaikį. Covid-19 pandemijos kontekste pažeistos rankų odos problema dar labiau išaugo. Kurdama „Cicabio Mains“ balzamą BIODERMA rėmėsi ekobiologijos principais, kurie leido pasiūlyti efektyvų sprendimą šiai problemai spręsti. Šis balzamas, naudojamas ir po rankų plovimo, ir kaskart pajutus poreikį, užtikrina greitą bei ilgalaikį poveikį. Be to, jis saugus ir pritaikytas šiandieniniam mūsų gyvenimo būdui.

Cicabio Mains - straipsnis 1

Vienas pamatinis tikslas: padėti odai susigrąžinti sveikatą

Kai rankų oda pažeista, net įprasti judesiai gali būti skausmingi. O gyvybiškai svarbios kasdienės higienos procedūros dar labiau sustiprina nemalonius pojūčius. Todėl „Cicabio Mains“ balzamas sukurtas siekiant nuraminti, apsaugoti ir atkurti suskeldėjusią, sutrūkinėjusią rankų odą.

 

Dvejopas poveikis, du svarbiausi žingsniai

 

Apsaugoti ir akimirksniu nuraminti

Pažeistas rankas reikia skubiai apsaugoti nuo agresyvių išorės veiksnių ir akimirksniu numalšinti visus nemalonius bei skausmingus pojūčius.

 • „Cicabio Mains“ balzamas, pasižymintis „antros odos“ efektu, sukuria biomimetinį barjerą, saugantį nuo dirginančių veiksnių, kurie silpnina rankų odą, – tarsi orui pralaidus apsauginis pleistras.
 • Kaip raminamoji priemonė, „Cicabio Mains“ malšina visus nemalonius pojūčius dėl „Antalgicine™“ technologijos, kurią naudoja tik BIODERMA.

 

Atkurti odą ilgam laikui

Kai oda nuraminta ir apsaugota, „Cicabio Mains“ padeda jai pačiai atsikurti ir atsistatyti, užtikrindamas ilgalaikius rezultatus.

NAOS ekobiologija

Tradiciniai rankų kremai dažniausiai tiesiog drėkina odą, o „Cicabio Mains“ užtikrina visapusę priežiūrą pažeistoms rankoms, nes pasižymi greitu raminamuoju bei apsauginiu poveikiu bei ilgalaike atkuriamąja nauda.

Sužinokite daugiau: Kuo skiriasi sausos rankos ir pažeistos rankos?

 

 • Novatorišką „Cicabio Mains“ poveikį įkvėpė natūrali odos hidrolipidinė plėvelė. Balzamas sukuria pusiau pralaidų biomimetinį barjerą. Lipidų ir hialurono rūgšties mikrolašeliai sukuria trimatį tinklelį, kuris tuo pačiu metu ir izoliuoja odą, ir leidžia jai kvėpuoti.
 • „Cicabio Mains“ formulė grįsta biomimetiniais ingredientais, kurie tobulai atkartoja pačios odos struktūrą užtikrindami aukštą toleranciją ir optimalią priežiūrą nusilpusiai odai.

 • Gyd. Michèle Sayag, alergologė
  Dr. Michèle Sayag, Alegologė, Medicininės strategijos vadovė - BIODERMA.

  „AntalgicineTM“ kompleksas sukurtas remiantis mikrobiologiniais mechanizmais, atsakingais už skausmo kontrolę. Skirtingos veikliosios medžiagos sąveikauja keliais lygmenims, kad būtų sukurtos palankios sąlygos odai atsistatyti: palaikoma drėgna aplinka, stiprinamas natūralus odos barjeras ir atstatomos

  Dr. Michèle Sayag, Alegologė, Medicininės strategijos vadovė - BIODERMA.

Apsauginį barjerą sukuriantis balzamas, kuris ramina ir atstato odą

Pažiūrėkime iš arti, kaip pasireiškia unikalus „Cicabio Mains“ biologinis poveikis.

raminamasis rankų kremas
Raminamasis poveikis nedelsiant dėl „antalgicine™“ – unikalaus „bioderma“ komplekso Antalgicine™ yra išskirtinis biomimetinės technologijos kompleksas, kuris įeina į visų „BIODERMA Cicabio“ linijos atkuriamųjų kremų sudėtį. Sukurtas remiantis kiotorfino, už skausmo jautimą atsakingo hormono veikimu, šis kompleksas akimirksniu numalšina nemalonius pojūčius, kuriuos sukelia odos pažeidimai.
apsauginis poveikis
Apsauginis poveikis iš karto Hialurono rūgšties ir biomimetinių lipidų derinys sukuria izoliacinį biomimetinį barjerą. Sviestmedžių aliejuje esančios Omega-9 rūgštys sustiprina natūralų apsauginį odos barjerą.
Atkuriamasis poveikis
Ilgalaikis atkuriamasis poveikis Dvi viena kitą papildančios ir odos struktūrą atkuriančios medžiagos (Lipo-AA ir Lipo-Koline) skatina odos atsikūrimą skirtingais lygmenimis: stiprindamos natūralų apsauginį odos barjerą ir padėdamos odai pačiai atsistatyti, įskaitant mikroįtrūkimus ir suskilinėjimus.

„Laboratoire BIODERMA“ pavyko sukurti apsaugantį ir raminantį rankų balzamą, kuris pasižymi itin efektyviu atkuriamuoju poveikiu ir malonia tekstūra.

 

1. Komfortas nedelsiant

„Cicabio Mains“ akimirksniu numalšina bet kokius nemalonius pojūčius, net kai rankų oda suskilinėjusi ir turi įtrūkimų ar žaizdelių.

2. Apsauga iš karto, 8 valandas trunkantis drėkinimas

Kaskart užtepus „Cicabio Mains“, jis veikia tarsi pleistras, kuris izoliuoja odą nuo dirgiklių ir tuo pačiu leidžia jai kvėpuoti. Sukurdamas „antros odos“ efektą, balzamas suformuoja vandeniui nepralaidžią plėvelę, kuri išlieka net ir nusiplovus rankas. „Cicabio Mains“ maitinamasis-drėkinamasis poveikis išlieka iki aštuonių valandų.

3. Malonu naudoti

Dėl balzaminės tekstūros „Cicabio Mains“ lengvai užtepamas ir greitai susigeria. Jis suteikia odai ilgalaikį komfortą be jokio riebumo ar lipnumo pojūčio. Delnai lieka sausi ir neslidūs, todėl galite iš karto grįžti prie bet kokios veiklos.

4. Optimali tolerancija

Sudėtyje svarbiausi yra biomimetiniai ingredientai, kurie tobulai atkartoja pačią odą. Specialiai pažeistoms rankoms sukurtas „Cicabio Mains“ švelniai padengia odą nesukeldamas jokių nemalonių ar skausmingų pojūčių. Sudėtyje nėra jokių kvapiųjų medžiagų, todėl užtikrinama optimali tolerancija ir priežiūra nusilpusiai odai.

5. Ilgalaikis atkuriamasis poveikis

„Cicabio Mains“ stiprina natūralų apsauginį odos barjerą, todėl padeda odai atsistatyti ilgam laikui.

Rankų kremas

Rankų veikla, kuri gali pažeisti rankas

Sodininkystė, buities darbai, specifinė darbo aplinka, rankų darbas, intensyvi lauko sportinė veikla – jūsų rankos atsiduria priešakinėje linijoje, kad ir ką darytumėte. Stebint įvairius jūsų įpročius ir aplinkos veiksnius, „Laboratoire BIODERMA“ pavyko sukurti geriausią rankų kremą pažeistai odai. Tokį, kuris iš karto taps svarbiausia kasdiene pagalbos priemone jūsų rankų odai.

Sužinokite daugiau: Pažeistos rankos: priežastys ir patarimai

Jei į šiuos klausimus apie kasdienį gyvenimą atsakote teigiamai, tuomet „Cicabio Mains“ išties gali tapti nauju kasdieniu jūsų įpročiu, padedančiu prižiūrėti pažeistą rankų odą.

 

 • Ar Jūsų rankos jautriai reaguoja į ekstremalias oro sąlygas: šaltį, vėją ir pan.?
 • Ar dirbate intensyviomis sąlygomis: atliekate darbus rankomis lauke, turite laikytis griežtų higienos taisyklių, dažnai kontaktuojate su cheminėmis medžiagomis ir pan.?
 • Ar dažnai naudojatės plovikliais namuose ar darbe; privalomai turite kasdien laikytis rankų higienos?
 • Ar skundžiatės profesine dermatoze, įskaitant vadinamąjį buitinį dermatitą?
 • Ar griežtai laikotės higienos reikalavimų dėl pandemijos: dažnai plaunate rankas, dezinfekuojate jas hidroalkoholiniais geliais ir pan. ir jūsų rankų oda suskilinėjusi?

Apsaugantis rankų kremas

Apsauginis poveikis

29 %1 mažiau prarasto transepiderminio vandens

Po 28 dienų

1TEWL bandymas – 28 dienų trukmės klinikiniame tyrime dalyvavo 31 tiriamasis, kenčiantis nuo buitinio dermatito. Lenkija, 2020 m.
Atkuriamasis poveikis

Atkuriamasis poveikis

72 %2 mažiau suskilinėjusi oda

Po 28 dienų

2Dermatologo nustatytas SRRC įvertis – 28 dienų trukmės klinikiniame tyrime dalyvavo 31 tiriamasis, kenčiantis nuo buitinio dermatito, Lenkija, 2020 m.
Maitinamasis-drėkinamasis poveikis

Maitinamasis-drėkinamasis poveikis

89,6 %3 labiau pamaitinta ir sudrėkinta oda iškart panaudojus

Poveikis trunka 8 valandas

3Korneometrija, atlikta 10 asmenų. Portugalija, 2020 m.

…ir vartotojų pripažinimas

Naudojimo tyrimas4 buvo atliktas žmonėms, kurių rankų oda pažeista dėl profesinių ar buitinių priežasčių.

100%

atkurta normali odos būklė

93%

oda izoliuota nuo išorinių dirgiklių

100%

oda pamaitinta ir sudrėkinta

91%

akimirksniu numalšinti nemalonūs pojūčiai

4Naudojimo tyrimas taikant dermatologinę kontrolę – 21 dienų trukmės, dalyvavo 33 tiriamieji, turintys sudirgusią ar pažeistą rankų odą (dėl profesinių ar buitinių priežasčių). Mauricijus, 2020 m.

Pamirškite kremus, kurie užsitepus limpa ir palieka riebią plėvelę. Mūsų atliktas naudojimo tyrimas atskleidė, kad „Cicabio Mains“ balzamą išskirtinai malonu naudoti, net ir tose vietose, kur oda suskeldėjusi, suskilinėjusi ar yra mikroįtrūkimų.

 • „Cicabio Mains“ akimirksniu suteikia odai komfortą: 100 %4
 • „Cicabio Mains“ greitai susigeria: 100 %4
 • Panaudojus „Cicabio Mains“ galima iš karto grįžti prie įprastos veiklos: 97 %4
4Naudojimo tyrimas taikant dermatologinę kontrolę – 21 dienų trukmės, dalyvavo 33 tiriamieji, kurių rankų oda sudirgusi ar pažeista (dėl profesinių ar buitinių priežasčių). Mauricijus, 2020 m.
Cicabio Mains balzamas pažeistai rankų odai

Visapusė rankų odos priežiūra kasdien

Plovimas, dezinfekavimas, drėkinimas, atkūrimas... „Laboratoire BIODERMA“ siūlo sprendimus, specialiai pritaikytus sausoms ir pažeistoms rankoms.

 • Nenuplaunama rankų higiena

  Susilpnėjusi oda Visi odos tipai Sausa ir labai sausa oda

  Biphase Lipo alcoolique

  (1 atsiliepimas)

  Pirmasis dvigubo poveikio rankų dezinfekantas.
  Efektyviai apsaugo nuo virusų bei atkuria ir stiprina odos barjerą.

  Kam skirta?

  Visai šeimai (vyresniems nei 3 metų vaikams)

 • BIODERMA produkto nuotrauka, Atoderm huile de douche 1L, prausimosi aliejus sausai odai
 • Nuplaunamas kasdieninis valiklis

  Labai sausai, sudirgusiai ir atopiškai jautriai odai

  Skin Barrier Therapy™ patentas

  Atoderm Huile de douche

  (12 atsiliepimai)

  Drėkina 24 val. ir suteikia komforto jausmą vos nusiprausus.

  Kam skirta?

  Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

 • Kasdienė odos priežiūra

  Sausai ir labai sausai jautriai odai

  D.A.F. patentas

  Atoderm Mains & ongles

  (1 atsiliepimas)

  Intensyviai atkuriantis ir raminantis rankų kremas, atsparus plovimui.

  Kam skirta?

  Suaugusiesiems, Vaikams

 • Kasdienė odos priežiūra

  Pažeistos rankos, mikro įtrūkimai/žaizdelės

  Antalgicine™ technology

  Cicabio Mains

  (9 atsiliepimai)

  Atkuriamasis rankų balzamas, pasižymintis „antros odos“ efektu. Rankų būklė iškart pagerėja.

  Kam skirta?

  Visai šeimai (vyresniems nei 3 metų vaikams)