Sensibio Tolerance+

Intensyviai raminantis kremas hiperjautriai odai.

Kasdieniam naudojimui

Jautriai ir itin jautriai odai

Neurocontrol™ technology

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Oda tampa atspari net menkiausiam aplinkos dirgikliui.

 • Biologiškai veikia į hiperjautrumo atsiradimo priežastis ir pasekmes
 • Iškart sumažėja deginimo ir skausmo pojūtis
 • Atkuriamas ir stiprinamas odos apsauginis barjeras
 • Be kvapiųjų - Neužkemša porų - Testuota ant alergiškos odos

  Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

  Neurocontrol kompleksas iš karto nuramina odą, sumažindamas dilgčiojimo pojūtį 98% per 15 minučių. Tetrapeptidai sumažina epidermio nervinių galūnėlių dirglumą bei nuramina uždegimą, deaktyvuojant uždegiminius faktorius. Sodium PCA (drekinantys faktoriai, natūraliai esantys odoje) atstato odos barjerą ir užtikrina intensyvų drėkinimą.

  Veidui Veidui
  Kaklui Kaklui

  Tepti 1 - 2 kartus per dieną ant švariai nuvalytos odos su Sensibio H2O.

  Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

  Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

  Netoleruojanti oda į viską reaguoja (deginimo, dilgčiojimo, niežėjimo, paraudimo ir kt. pojūčiais) dėl padidėjusio jos nervinių skaidulų jautrumo. Ši technologija apsaugo ir sumažina padidėjusį hiperjautrumą. Ši "NAOS Research" technologija buvo suprojektuota Aix-en-Provence ir sukurta mūsų laboratorijose.

  Žr. sudedamųjų dalių sąrašą