Sensibio Rich

Raminanti ir maitinanti jautrios odos priežiūra

Kasdieniam naudojimui

Jautriai ir itin jautriai odai Sausai ir labai sausai jautriai odai

Toleridine™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Efektyvumas įrodytas klinikinių tyrimų metu

Odos tempimo pojūčio sumažėjimas: - 80%. *

  • Iškart ramina karščio pojūtį ir padidina odos jautrumo slenkstį
  • Intensyviai maitina ir drėkina

Labai gerai toleruojamas - Neužkemša porų - Puikus makiažo pagrindas - Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA produktas tausoja odos ekosistemą ir išsaugo ją sveiką

Sensibio Rich yra maitinamasis raminamasis kremas, kuris biologiškai sustiprina odos atsparumą ir padidina jautrios odos tolerancijos slenkstį.

Biologinį proveržį sukėlęs jautriai odai skirtas Toléridine™ patentuotas kompleksas, kurio poveikį sustiprina D.A.F. (dermatologų rekomenduojama formulė) patentuotas natūralus kompleksas, stabdo uždegiminius procesus skatinančių molekulių susidarymą, dėl to oda tampa mažiau dirgli.

Gliciretininė rūgštis iš karto numalšina kaitimo ir tempimo pojūtį bei užtikrina odos komfortą.

Sensibio Rich drėkina ir atkuria odos barjerą, taip užkirsdamas kelią dirgiklių prasiskverbimui.

Dėl į produkto sudėtį įeinančių kruopščiai atrinktų saugių veikliųjų medžiagų Sensibio Rich užtikrina labai gerą toleravimą.

Veidui Veidui
Kaklui Kaklui
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Ryte ir (arba) vakare

  • Žingsnis 1 Sensibio Rich tepkite ant švarios veido ir kaklo odos.
  • Žingsnis 2 Švelniai masažuokite kol visiškai susigers.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Jautri oda nepajėgia apsisaugoti nuo dirgiklių. Dėl makiažo naudojimo, jo valymo, taršos oda susilpnėja ir kasdien yra jaučiamas tempimas. Jautri oda kaista, atsiranda diskomfortas ir išplitęs ar lokalizuotas raudonis. Oda lengvai dehidratuoja, o dehidratacijos sukeltas sausumas automatiškai didina jos pažeidžiamumą ir sukelia nemalonų tempimo jausmą. Intensyvus odos jautrumas gali būti laikinas arba nuolatinis.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

Drėkina

Sudrėkinta oda: +50% po 2 valandų(1)

Žr. šaltinį

Intensyviai ramina

Odos tempimo pojūčio sumažėjimas: - 80% (2)

Kaitimo pojūčio sumažėjimas: - 61% (2)

Odos šiurkštumo sumažėjimas: -89% (2)

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Jautri oda reaguoja į atšiaurius išorinius veiksnius, išskirdama tam tikras medžiagas, sukeliančias hiperreaktyvumo reakcijas ir perkaitimo, niežėjimo, dilgčiojimo bei paraudimo pojūčius. Šis patentuotas kompleksas neleidžia gamintis šioms medžiagoms, padidinandamas odos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą
BIODERMA produktas suprasti produkto sudėtį ir patentus