Sensibio Forte

Greito poveikio raminanti pažeistos odos priežiūra

Kasdieniam naudojimui

Jautriai rausti linkusiai odai

Toleridine™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Įrodytas efektyvumas

Nuraminta oda: 95%. *

  • Greitai nuramina sudirgimą
  • Intensyviai ramina ir drėkina
  • Ilgam atkuria odos komfortą

Labai gerai toleruojamas - Neužkemša porų - Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA produktas tausoja odos ekosistemą ir išsaugo ją sveiką

Greitai nuramina išorės poveikių sudirgintą odą (išbėrimas po skutimosi, plaukų šalinimas, odos pilingas, lazerio procedūros, saulės eritema ir kt.) ir padidina odos tolerancijos slenkstį.

Raminančios veikliosios medžiagos, įskaitant alantoiną ir didelę enoksolono koncentraciją, greitai pašalina tokius reaktyvius požymius kaip paraudimas ir perkaitimas.

D.A.F. (pažangi dermatologinė formuluotė) patentuotas natūralus kompleksas daro odą mažiau reaktyvią.

Bičių vaškas ir ksilitolis, drėkinamosios medžiagos kovoja su odos dehidracija, kurią dažnai lydi sudirginimas, ir taip ilgam atkuria odos komfortą.

Veidui Veidui
Kūnui Kūnui
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Ryte ir vakare, 3 kartus per dieną, esant stipriam paraudimui ir (arba) perkaitimui.

  • Žingsnis 1 Sensibio Forte tepkite ant nuvalytos odos.
  • Žingsnis 2 Tepkite rečiau, kai jūsų odos būklė pagerės.

Netepkite ant odos, kuri yra akivaizdžiai sudirgusi ar nešvari. Pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Jautri oda nepajėgia apsisaugoti nuo dirgiklių. Dėl makiažo naudojimo, jo valymo, taršos, pilingo ir lazerio procedūrų, skutimo oda susilpnėja ir kasdien yra jaučiamas tempimas. Jautri oda kaista, atsiranda diskomfortas ir išplitęs ar lokalizuotas raudonis. Oda lengvai dehidratuoja, o dehidratacijos sukeltas sausumas automatiškai didina jos pažeidžiamumą ir sukelia nemalonų tempimo jausmą. Intensyvus odos jautrumas gali būti laikinas arba nuolatinis.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Drėkina

Sudrėkinta oda: 100%*


Ramina

Atkuriamas odos komfortas: 100%*

Nuraminta oda: 95%*

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Jautri oda reaguoja į atšiaurius išorinius veiksnius, išskirdama tam tikras medžiagas, sukeliančias hiperreaktyvumo reakcijas ir perkaitimo, niežėjimo, dilgčiojimo bei paraudimo pojūčius. Šis patentuotas kompleksas neleidžia gamintis šioms medžiagoms, padidinandamas odos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą
BIODERMA produktas suprasti produkto sudėtį ir patentus

Odos tipas
Amžius

5/5

1 atsiliepimas
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Tam G. | Išsausėjusi | 35-44 metai | 23 rugs. 2020 21h15
Vienu metu oda buvo pasidariusi labai jautri, sausėjanti, perštinti. Šis kremas labai padėdavo, kai noredavau greitai panaikinti odos perštėjimą ir niežulį.