Nodé Shampooing fluide

Švelniai plauna plaukus ir išsaugo galvos odos pusiausvyrą.

Nuplaunamas kasdieninis valiklis

Visiems plaukų tipams

NOn-detergence patentas

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Nodé Fluide išsaugo galvos odos hidrolipidinę plėvelę kiekvieno plovimo metu todėl nėra nuplaunami natūralūs galvos odą saugantys lipidai.

 • Švelniai plauna
 • Atkuria plaukų žvilgesį ir spindesį
 • Gali būti naudojamas po gydomųjų šampūnų - tinka naudoti po braziliško plaukų teisinimo procedūrų - kvapus

  Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

  BIODERMA laboratorijos 1-oji naujovė, Nodé šampūnas be agresyvių ploviklių saugantis gležnų plaukų ir galvos odos biologini balansą. Dėl švelnių plaunamųjų medžiagų, kurios sudarytos iš unikalaus aktyviųjų medžiagų komplekso, sukurto siekiant nenaudoti agresyvių detergentų, Nodé šampūnas veiksmingai plauna plaukus tuo pačiu saugodamas plaukų ir galvos odos hidrolipidinę plėvelę.

  Plaukų ir galvos odos priežiūros priemonė

  Ryte ir (arba) vakare, 7 dienas per savaitę

  • Žingsnis 1 Įtrinkite švelniai masažuodami galvos odą.
  • Žingsnis 2 Kruopščiai išskalaukite.
  • Žingsnis 3 Jei reikia, pakartokite.

  Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

  Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

  Tam tikrų agresyvių plovimo priemonių naudojimas gali susilpninti galvos odos apsauginę plėvelę ir sukelti disbalansą. Sukurtas „NAOS Research“, „Nodé“ yra pirmasis šampūnas be detergentų. Jo švelnus plovimo pagrindas veiksmingai valo, išlaikydamas apsauginę hidrolipidinę plėvelę odos paviršiuje.

  Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą.

  Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

  Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

  Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

  Odos tipas
  Amžius

  4.3/5

  4 atsiliepimai
  1 atsiliepimas
  0 atsiliepimai
  1 atsiliepimas
  0 atsiliepimai
  Skaityti visus astiliepimus
  5/ 5
  NUOSTABUS
  TIKO MANO JAUTRIAI GALVOS ODAI
  Šis atsiliepimas yra naudingas
  0
  4/ 5
  kai išsiploviau galvą ,pleiskanos pranyko
  Šis tiko mano jautriai galvos odai
  Šis atsiliepimas yra naudingas
  0
  5/ 5
  puiku
  puikus
  Šis atsiliepimas yra naudingas
  0