Nodé K Shampooing

Raminantis, niežėjimą mažinantis šampūnas, pašalinantis pleiskanų plokšteles.

Prausiklis kasdieniam naudojimui (nuplaunamas)

Pleiskanojančiai galvos odai

D.A.F. patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Įrodytas efektyvumas

Valo galvos odą: 88%.*

  • Švelniai valo
  • Pašalina pleiskanas
  • Apsaugo nuo pleiskanų atsiradimo
  • Ramina ir sumažina niežėjimą
  • Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų
Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Nodé K šampūne esanti salicilo rūgštis ir kadagio ekstraktas pasižymi keratolitinėmis ir keratoreguliuojančiomis savybėmis - pašalina jau esamas pleiskanas ir apsaugo nuo naujų atsiradimo. Nodé K šampūnas yra praturtintas intensyviu raminamuoju ingredientu forskolinu (Coleus barbatus). Zanthoxylum ekstraktas sumažina niežėjimą ir norą kasytis. Švelnus valymo pagrindas tausoja galvos odą ir plaukus ir taip išlaikoma biologinė plaukų ir galvos odos pusiausvyra bei optimali tolerancija.

Plaukams ir galvos odai
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama pirmiausia naudoti Nodé K Concentré (Pleiskanas mažinantį koncentratą).

  • Žingsnis 1 Plauti Nodé K šampūnu, lengvai masažuojant galvos odą.
  • Žingsnis 2 Nuskalauti
  • Žingsnis 3 Pakartoti plovimą šampūnu.
  • Žingsnis 4 Palikti 5 min.
  • Žingsnis 5 Tada vėl kruopščiai išskalauti.

Produktas skirtas tik suaugusiesiems. Vengti patekimo į akis. Tinka pasikartojančioms pleiskanoms pašalinti. Kitais atvejais prieš naudojimą rekomenduojama pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu. Rekomenduojama Nodé Shampooing fluide (skystą šampūną) naudoti kaip palaikomąją priežiūrą.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Galvos odos psoriazei būdingos pleiskanos ir lėtinis odos uždegimas, paraudimas. Pleiskanos yra balkšvos, sausos, išsidėsčiusios plokštelėmis ir lipnios. Dažniausiai pleiskanos sukelia intensyvų niežėjimą.

Švelniai valo: 100% *

Plaukai yra minkšti: 88% *

Žr. šaltinį

Valo galvos odą: 88% *

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

0/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!