Nodé K Concentré

Raminantis koncentratas nuo niežėjimo, pašalinantis pleiskanų plokšteles.

Tikslinei odos priežiūrai

Pleiskanojančiai galvos odai

D.A.F. patentas

Kam skirta?

Suaugusiesiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Reikšmingas poveikis galvos odos psoriazei:

Sumažėjęs niežėjimas ir mažiau pleiskanų.*

NODE K CONCENTRE

 • Pašalina pleiskanas
 • Neleidžia joms vėl pasirodyti
 • Sumažina niežėjimą
 • Lengvai naudojama aplikatoriaus vamzdelio dėka
 • Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų
  Žr. šaltinį

  Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

  „Nodé K“ koncentrate esančios glikolio rūgštis ir salicilo rūgštis pasižymi keratolitinėmis savyėmis kartu su kitomis medžiagomis pasižyminčiomis keratoreguliuojančiomis savybėmis - pašalina jau esamas pleiskanas ir apsaugo nuo naujų atsiradimo. Sviestmedis ir vazelinas suminkština odą ir atkuria odos komfortą. Zanthoxylum ekstraktas sumažina niežėjimą ir norą kasytis. D.A.F patentuotas natūralus kompleksas padidina jautrios galvos odos tolerancijos slenkstį.

  Plaukų ir galvos odos priežiūros priemonė
  BIODERMA produktas kaip naudoti
  BIODERMA produktas kaip naudoti

  Tepti ant sausos ir neplautos galvos odos (arba kūno) atitinkamose vietose.

  • Žingsnis 1 Palikti 5-10 minučių ar daugiau kaip nurodė sveikatos priežiūros specialistas.
  • Žingsnis 2 Nuskalauti.
  • Žingsnis 3 Tada naudoti Nodé K šampūną.

  Vengti patekimo į akis. Nenaudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Esant stipriam paraudimui, sumažinti naudojimo dažnumą.

  Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

  Galvos odos psoriazei būdingos pleiskanos ir lėtinis odos uždegimas, paraudimas. Pleiskanos yra balkšvos, sausos, išsidėsčiusios plokštelėmis ir lipnios. Dažniausiai pleiskanos sukelia intensyvų niežėjimą.

  Reikšmingas poveikis galvos odos psoriazei *:
  - Sumažėjęs niežėjimas
  - Mažiau pleiskanų

  Žr. šaltinį
  BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

  Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

  Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą.

  Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

  Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

  Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

  Odos tipas
  Amžius

  0/5

  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  Skaityti visus astiliepimus
  Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!