Nodé DS+ Shampooing

Nuolatinio pleiskanojimo priežastis veikiantis šampūnas.

Prausiklis kasdieniam naudojimui (nuplaunamas)

Pleiskanojančiai galvos odai

DSactiv™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Kliniškai įrodytas veiksmingumas

Po 2 mėnesių savanoriai pastebėjo, kad 83 proc. sumažėjo paraudimas, 78 proc. sumažėjo pleiskanojimas ir 77 proc. sumažėjo niežėjimas.*

  • Ilgalaikis poveikis
  • Pašalina ilgalaikes pleiskanas ir saugo nuo pakartotino jų susidarymo
  • Iškart nuramina

Tiršta kreminė konsistencija - gaivus ir lengvas kvapas

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA produktas tausoja odos ekosistemą ir išsaugo ją sveiką

Nodé DS+ šampūnas veiksmingai mažina intensyvų pleiskanojimą ir nuramina niežėjimą ilgam. Sudėtyje esantis patentuotas kompleksas DSactiv® biologiškai veikia pleiskanų atsiradimo priežastis: slopina mieliagrybio Malassezia, atsakingo už pleiskanų atsiradimą, dauginimąsi bei mažina odos riebalų išsiskyrimą. Ypač veiksmingos keratoreguliuojančios sudėtinės dalys veiksmingai ir ilgam pašalina pleiskanas bei apsaugo nuo pleiskanų atsinaujinimo. Dėka raminamųjų ingredientų Nodé DS+ šampūnas iš karto ir ilgam nuramina galvos odos niežėjimą. Nodé DS+ Shampooing suteikia plaukams blizgesio ir švelnumo, plaukai tampa purūs ir lengvai iššukuojami.

Plaukams ir galvos odai
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Intensyvus gydymo kursas (3 savaites): plauti šampūnu 3 kartus per savaitę arba palaikomajam poveikiui: naudokite šampūną 1 arba 2 kartus per savaitę

  • Žingsnis 1 Įtrinkite Nodé DS+ šampūno švelniai masažuodami galvos odą.
  • Žingsnis 2 Išskalaukite.
  • Žingsnis 3 Pakartokite.
  • Žingsnis 4 Palikite veikti 5 minutes.
  • Žingsnis 5 Tuomet kruopščiai išskalaukite.

Produktas skirtas tik suaugusiems. Saugokite, kad nepatektų į akis. Rekomenduojame po to naudoti Nodé Shampooing fluide šampūną ir (arba) juos naudoti pakaitomis.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Pleiskanos paprastai būna prikibę prie plaukų, riebios, gelsvos ir lydimos niežulio. Dažni paūmėjimai.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

Naikina nuolatines pleiskanas (1)

po 2 mėnesių - 83 proc. sumažėjęs paraudimas

po 2 mėnesių - 78 proc. sumažėjęs pleiskanojimas

po 2 mėnesių - 77 proc. sumažėjęs niežėjimas

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Malassezia yra grybelis, natūraliai randamos odos paviršiuje. Perteklinė riebalų sekrecija galvos odoje skatina pernelyg greitą jo augimą, dėl kurio atsiranda pleiskanos, žvyneliai ir niežėjimas. Šis patentuotas kompleksas sumažina riebalų sekreciją ir riboja malassezia dauginimąsi. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą
BIODERMA produktas suprasti produkto sudėtį ir patentus