Nodé DS+ Shampooing

Nuolatinio pleiskanojimo priežastis veikiantis šampūnas.

Nuplaunamas kasdieninis valiklis

Pleiskanojančiai galvos odai

DSactiv™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Kliniškai įrodytas veiksmingumas

Po 2 mėnesių savanoriai pastebėjo, kad 83 proc. sumažėjo paraudimas, 78 proc. sumažėjo pleiskanojimas ir 77 proc. sumažėjo niežėjimas.*

  • Ilgalaikis poveikis
  • Pašalina ilgalaikes pleiskanas ir saugo nuo pakartotino jų susidarymo
  • Iškart nuramina

Tiršta kreminė konsistencija - gaivus ir lengvas kvapas

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Nodé DS+ šampūnas veiksmingai mažina intensyvų pleiskanojimą ir nuramina niežėjimą ilgam. Sudėtyje esantis patentuotas kompleksas DSactiv™ biologiškai veikia pleiskanų atsiradimo priežastis: slopina mieliagrybio Malassezia, atsakingo už pleiskanų atsiradimą, dauginimąsi bei mažina odos riebalų išsiskyrimą. Ypač veiksmingos keratoreguliuojančios sudėtinės dalys veiksmingai ir ilgam pašalina pleiskanas bei apsaugo nuo pleiskanų atsinaujinimo. Dėka raminamųjų ingredientų Nodé DS+ šampūnas iš karto ir ilgam nuramina galvos odos niežėjimą. Nodé DS+ Shampooing suteikia plaukams blizgesio ir švelnumo, plaukai tampa purūs ir lengvai iššukuojami.

Plaukų ir galvos odos priežiūros priemonė
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Intensyvus gydymo kursas (3 savaites): plauti šampūnu 3 kartus per savaitę arba palaikomajam poveikiui: naudokite šampūną 1 arba 2 kartus per savaitę

  • Žingsnis 1 Įtrinkite Nodé DS+ šampūno švelniai masažuodami galvos odą.
  • Žingsnis 2 Išskalaukite.
  • Žingsnis 3 Pakartokite.
  • Žingsnis 4 Palikite veikti 5 minutes.
  • Žingsnis 5 Tuomet kruopščiai išskalaukite.

Produktas skirtas tik suaugusiems. Saugokite, kad nepatektų į akis. Rekomenduojame po to naudoti Nodé Shampooing fluide šampūną ir (arba) juos naudoti pakaitomis.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Pleiskanos paprastai būna prikibę prie plaukų, riebios, gelsvos ir lydimos niežulio. Dažni paūmėjimai.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

Naikina nuolatines pleiskanas (1)

po 2 mėnesių - 83 proc. sumažėjęs paraudimas

po 2 mėnesių - 78 proc. sumažėjęs pleiskanojimas

po 2 mėnesių - 77 proc. sumažėjęs niežėjimas

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Malassezia yra mieliagrybis, natūraliai randama ant odos paviršiaus. Jei galvos oda išskiria per didelį sebumo kiekį, skatinamas šio grybelio augimas ir susiformuoja pleiskanos, atsiranda niežulys. Šis patentuotas kompleksas mažina sebumo išsiskyrimą ir slopina Malassezia plitimą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

5/5

5 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Puikus produktas
Išbandžiau tikrai ne vieną produktą. Nors daugumos kitų šampūnu sudėtis panaši, veiksmingi toli gražu nevisi. Šis šiuo metu mano megstamiausias ir veikia puikiai.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Labai geras produktas
Po kelių išplovimų galvos oda susitvarkė, neliko pleiskanojimo ir niežėjimo. Labai labai geras produktas!
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Šampūnas nuo pleiskanų
Vyrui buvo labai rimta problema visos maikės buvo baltos,ir pradėjus naudoti džiaugiamės išspresta problema nes pleiskanų nebėra nuoširdžiai rekomenduojame.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0