Atoderm Nutritive

Kasdienis intensyviai maitinantis kremas veido odai, turintis ilgalaikį maitinamąjį poveikį.

Kasdieniam naudojimui

Sausai ir labai sausai jautriai odai

D.A.F. patentas

Kam skirta?

Suaugusiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas veiksmingumas

95 proc. daugiau drėgmės praėjus 2 val. nuo panaudojimo.*

  • Maitina ir drėkina odą
  • Saugo odą
  • Suteikia švelnumo ir elastingumo visai dienai

Labai gerai toleruojamas - neužkemša porų - skalsi ir vientisa tekstūra - geras makiažo pagrindas - be pridėtinių kvapiųjų medžiagų

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA produktas tausoja odos ekosistemą ir išsaugo ją sveiką

Atoderm Nutritive, intensyviai maitinančio kremo sudėtyje yra dvi natūralios veikliosios medžiagos (taukmedžio ir avokado ekstraktai), žinomos dėl maitinamųjų, atkuriamųjų ir raminamųjų savybių ir dvi drėkinančios veikliosios medžiagos (vazelinas ir glicerinas).

Veidui Veidui
Kaklui Kaklui
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Rytais ir vakarais, 7 dienas per savaitę.

  • Žingsnis 1 Tepkite ant veido ir kaklo prieš tai nuvalę Atoderm higienos produktu.
  • Žingsnis 2 Geras makiažo pagrindas

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Sausai odai trūksta drėgmės ir riebalų, dėl to jos hidrolipidinė plėvelė gali susilpnėti. Ši plėvelė atlieka apsauginę odos paviršiaus funkciją ir yra būtina, siekiant išsaugoti odos drėgmę. Susilpnėjus šiai plėvelei, oda tampa sausa, šiurkšti ir pažeidžiama.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Drėkina odą

Labiau sudrėkinta oda: 95 proc. (2)

Žr. šaltinį

Drėkina odą

95,6 proc. daugiau drėgmės praėjus 2 val. nuo panaudojimo. Šis poveikis išlieka po 8 val. (+60,7 proc.) ir po 24 val. (+24,1 proc.) (1)


Maitina

Labiau pamaitinta oda: 100 proc. (2)


Suteikia elastingumo

Elastingesnė oda: 100 proc. (2)

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą
BIODERMA produktas suprasti produkto sudėtį ir patentus