Unikalus požiūris į jautrios odos higieną 

BIODERMA, NAOS prekės ženklas, toliau laikosi ekobiologinio požiūrio, atsižvelgdama į odos ir aplinkos sąveiką. Šią ekosistemą reikia gerbti, saugoti jos išteklius ir stiprinti natūralius jos mechanizmus, stengiantis pašalinti bet kokias disfunkcines priežastis, o ne tik simptomus. „Sensibio H2O“, kuri yra neatsiejama dermatologinės priežiūros rutinos dalis, buvo tiesiogiai įkvėpta šios vizijos.

Micelinis valomasis vanduo „Sensibio H2O“ ryte ir vakare švelniai pašalina visus galimus dirgiklius, dėl kurių jautri oda jaučiasi nemaloniai.

 

„Sensibio H2O“: veiksmingas valomasis vanduo jautriai odai

Daugiau nei prieš 25 metus BIODERMA sukūrė micelinio vandens technologiją ir taip gimė naujas produktas, kuris šiandien laikomas pavyzdiniu. „Sensibio H2O“ yra valomasis dermatologinis micelinis vanduo, kuris rūpinasi jautria oda. Unikalios formulės valiklis, kurio nereikia nuplauti, veiksmingai nuvalo ir nuramina jautrią odą, išlaikydamas odos balansą.

Micelinė technologija leidžia veiksmingai nuvalyti visų tipų nešvarumus ir mikroteršalus. Iš tiesų micelės yra valomoji medžiaga (arba paviršinio aktyvumo medžiaga), mikrosferos formos, susidedanti iš dviejų dalių:

 • Hidrofilinė galvutė taip gerai tirpsta vandenyje, kad prisitvirtina prie vatos diskelio, kuris sudrėkinamas miceliniu vandeniu.
 • Lipofilinė uodegėlė pritraukia riebalines teršalų daleles, ko paprastas vanduo iš čiaupo nesugeba įveikti. Būtent šios lipofilinės dalys pašalina odos paviršiaus nešvarumus, kai valote odą vatos diskeliu.

Yra daug įvairių paviršinio aktyvumo medžiagų, tačiau dauguma jų turi per stiprų poveikį odai. Kurdama „Sensibio H2O“ laboratorija „Laboratoire BIODERMA“ pasirinko naudoti itin švelnų surfaktantą, būtent – nejoninį glicerolio esterį. Kodėl? Tiesiog jo struktūra labai panaši į odos ląstelių membranose esančių lipidų struktūrą. Štai kodėl „Sensibio H2O“ micelės puikiai valo, tuo pačiu palaikydamos odos balansą.

Micelės

Įrodytas veiksmingumas

Sensibio H2O“ pašalina:

99 % makiažo1 ir taršos dalelių2

 

1Makiažo valiklio veiksmingumo įvertinimas (10 tyrimo dalyvių)
2Klinikinis valymo poveikio įvertinimas šalinant taršos daleles ir modeliuojant atmosferos taršą (11 tyrimo dalyvių)

„Sensibio H2O“: palaikomas odos balansas 

BIODERMA ekobiologinis požiūris į odą kaip į tam tikrą ekosistemą yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad jautrios odos priežiūros priemonės būtų raminančios, tausojančios ir gerai toleruojamos. „Sensibio H2O“ formulėje yra viskas, ko reikia siekiant apsaugoti jautrią odą.

 

Mikrobioma: jūsų sveikos odos skydas

Mikrobioma kartais dar vadinama „odos flora“. Odos mikrobiomą sudaro milijardai itin naudingų mikroorganizmų, kurie egzistuoja odos paviršiuje. Ekosistema sukuria tarsi nematomą apsauginį sluoksnį, kuris saugo epidermį nuo dirgiklių. Mikrobioma, vertinga sveikos odos saugotoja, yra tarsi natūralus „skydas“ ir ji labai svarbi apsauginiam odos barjerui. Todėl ją reikia saugoti ir skatinti jos įvairovę.

„Sensibio H2O“ palaiko odos mikrobiomą, sveikos odos sergėtoją.

Išsaugoma 95 %1 mikrobiomos.

 

1Klinikinis poveikio odos mikroflorai įvertinimas, atliktas panaudojus priemonę 24–28 dienas (20 tyrimo dalyvių)
 • Gyd. Michèle Sayag, alergologė

  Dr. Michèle Sayag, Alergologė - BIODERMA.

  Mikrobiomą sudaro milijardai bakterijų, grybelių ir kitų mikroorganizmų, gyvenančių ant mūsų odos. Ji neleidžia ant mūsų odos apsigyventi patogeninėms bakterijoms. Todėl labai svarbu ją išsaugoti, pradedant nuo valymo priemonių, kurios palaiko mikrobiomą.“

  Dr. Michèle Sayag, Alergologė - BIODERMA.

pH – svarbiausias vaidmuo

pH yra cheminis terminas, kilęs iš prancūzų kalbos junginio „potentiel hydrogène“, lietuviškai tai reikštų „vandenilio potencialas“. Šiuo rodikliu matuojamas aplinkos rūgštingumo lygis. Fiziologinis vidutinis odos pH lygis yra 5,5: sveika oda yra šiek tiek rūgštinė. Rūgštingumo lygis vaidina svarbiausią vaidmenį užtikrinant veiksmingą apsauginį odos barjerą.

Dėl odos pH pokyčių gali atsirasti odos problemų, pavyzdžiui, sausumas, dėmės ar jautrumas. „Sensibio H2O“ yra sukurtas fiziologinio pH, panašaus į normalų sveikos odos pH, tam kad valant odą būtų saugomas jos barjeras. Saugant natūralų odos rūgštingumo lygį, susidaro geresnės sąlygos subalansuotai odos mikrobiomai.

 • Gyd. Michèle Sayag, alergologė

  Michèle Sayag, Alergologė - BIODERMA.

  Kasdienis valymas gali destabilizuoti odos pH lygį. Būtina pasirinkti valiklį, kuris palaikytų fiziologinį pH lygį.

  Michèle Sayag, Alergologė - BIODERMA.

„Sensibio H2O“: mažiau nemalonių pojūčių

Neseniai Prancūzijos dermatologų draugija Prancūzijoje atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 20 000 savanorių. Tyrimas atskleidė, jog apie 30 % tiriamųjų bent kartą per dieną patiria nemalonių odos pojūčių. Šie pojūčiai gali atsirasti ir dėl netinkamos higienos. Štai kodėl svarbu naudoti jautriai odai pritaikytas higienos priemones.

Spręsdama šią problemą „Laboratoire Bioderma“ svarstė, ar „Sensibio H2O“ galėtų sumažinti šiuos nemalonius jautrios odos pojūčius.

Šiuo tikslu Prancūzijoje buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 400 savanorių. Jį organizavo jautrios odos specialistas dr. Charles TAIEB (iš Necker ligoninės Paryžiuje).

Šis tyrimas parodė, kad 28 dienas panaudojus micelinį valomąjį vandenį jo nenuplaunant, 90 % 1 dalyvių jautė mažiau nemalonių pojūčių.

Be to, naudojant „Sensibio H2O“ sumažėja patys nemaloniausi jautrios odos pojūčiai:

 • -100 %2 niežulys;
 • -77 %2 dilgčiojimas;
 • -73 %2 tempimas;
 • -73 %2 deginimo pojūtis.

 

 

1 Nemalonių pojūčių stebėjimo tyrimas, pasitenkinimo procentinė dalis (400 tyrimo dalyvių, 28 dienos)
Klinikinis įvertinimas, klinikinės tezės (33 tyrimo dalyviai, 21 diena)

Veiksminga odos priežiūros rutina

Micelinis valomasis vanduo jautriai odai „Sensibio H2O“ skirtas naudoti ryte ir vakare, kad pašalintumėte nuo odos įvairius kenksmingus nešvarumus (makiažo priemones, aplinkos taršos daleles, nešvarumus). Užpilkite nedidelį kiekį priemonės ant vatos diskelio (geriausia nuplaunamo, daugkartinio naudojimo) ir netrindami nuvalykite visą veidą ir akis. Nereikia nuplauti vandeniu. Jūsų oda bus švari bei gaivi be riebumo ar plėvelės pojūčio ant odos.

Kasdienė odos priežiūra

Jautri oda

Toleridine™ patentas

Sensibio Eye

(3 atsiliepimai)

Raminamoji ir drėkinamoji priemonė jautriai akių sričiai.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kasdienė odos priežiūra

Jautri ir sudirgusi oda

Defensive Technologija

Sensibio Defensive

(6 atsiliepimai)

Aktyvaus poveikio raminamasis kremas jautriai odai, stiprinantis natūralią gynybinę funkciją.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kasdienė odos priežiūra

Jautri ir sudirgusi oda

Defensive Technologija

Sensibio Defensive rich

(3 atsiliepimai)

Aktyvaus poveikio raminamasis kremas, stiprinantis natūralią jautrios odos gynybinę funkciją.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams