Kasdienė higiena yra pirmasis privalomas žingsnis odos priežiūros rutinoje, siekiant sumažinti kontaktą su išoriniais dirgikliais, kurie yra pagrindinis jautrios odos sudirgimo šaltinis.

Bioderma atsižvelgė į jautrios odos fiziologinius poreikius sukurdama ekobiologinį micelinį aliejinį prausiklį, kuris ne tik valo, bet ir rūpinasi oda.

 

 

Valymas yra pirmasis žingsnis odos priežiūros rutinoje, skirtas pašalinti susikaupusiems nešvarumams. Nuplaunami veido prausikliai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni dėl malonaus ir visapusiško valymo.

Aliejinis prausiklis

Nuplaunami valomieji aliejai jau seniai naudojami Japonijoje, šiandien taip pat yra vieni populiariausių. Sukurti kaip parfumerijos dalis, jie žinomi ne tik dėl puikaus makiažo pašalinimo, bet ir dėl savo malonios jutiminės tekstūros.

Sukurti su natūraliais aliejais, jie veiksmingai valo, todėl yra vienas efektyviausių būdų pašalinti makiažą ir dienos metu susikaupusius nešvarumus.

Įmasažuojamas į odą aliejus suriša paviršiaus nešvarumus bei pašalina juos neužkimšdamas porų. Tuomet nešvarumai nuplaunami vandeniu paliekant odą švarią ir švelnią.

Iki šiol nebuvo sukurtas aliejinis micelinis prausiklis tinkantis jautriai odai ir jos specifiniams poreikiams.

Visą dieną jautri oda yra veikiama aplinkos veiksnių ir nešvarumų, tokių kaip makiažas, taršos dalelės ir apsaugos nuo saulės filtrai. Toks kasdienis poveikis lemia laisvųjų radikalų odoje padidėjimą. Laisvieji radikalai turi tiesioginį poveikį odai: jie sukelia oksidacinį stresą, kuris pažeidžia dermoje esantį elastiną ir kolageną bei veikia odos mechanines savybes. Tai lemia odos barjero pasikeitimą, mažiau efektyvų drėkinimą ir padidėjusį uždegimą. Tai vadinama užburtu odos jautrumo ratu.

Sužinokite daugiau apie jautrią odą.

Jautrią odą būtina valyti švelniai, jos nesudirginant. Norint sustabdyti pasikartojantį odos jautrumą sukeliantį ratą, reikėtų naudoti jautriai odai pritaikytas priemones: kuo biomimetiškesnę formulę ir kuo švelnesnį valymo mechanizmą.

Nesukeliantys trinties makiažo valikliai, tokie kaip aliejinis prausiklis, dėl savo glotnios tekstūros efektyviai ištirpins makiažą ir nešvarumus. Aliejinis prausiklis nepažeis odos ir nejautrins akių srities, todėl tai yra gera valymo alternatyva tausojanti odą.

Nuplaunamas kasdieninis valiklis

Jautri oda

„Micellar“ technologija

Sensibio Micellar cleansing oil

(6 atsiliepimai)

Ekobiologinis aliejinis prausiklis su micelių technologija prausia veido odą ir rūpinasi ja

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Ilgalaikiam produktų efektyvumo užtikrinimui, Bioderma laboratorija įkvėpta ekobiologinio požiūrio, kuria produktus, kurie veikia pagrindines odos disfunkcijos priežastis dar prieš atsirandant pastebimiems požymiams.

Sensibio micelinis aliejinis prausiklis

Naujausia laboratorijos pažangių tyrimų naujovė yra Sensibio aliejinis micelinis prausiklis.

1.    Aliejinė fazė sudaryta iš biomimetinių lipidų Omega 3-6. Ji puikiai susilieja su oda, yra optimaliai toleruojama. Glotni, lengva tekstūra masažuojama lėtai tirpsta ir pašalina susikaupusius nešvarumus.

2.    Dvigubo poveikio micelinė technologija patobulina valymo rutiną:
•    Micelei atsidarant ir išleidžiant amino rūgštis: masažuojant aliejiniu prausikliu padengtą veidą, išvirkčios micelės atsidaro kontaktuojant su odos hidrolipidine plėvele ir išskiria amino rūgštis (PCA, glutamo rūgšties darinį). Tai skatina lipidų sintezę bei maitina odą.
•    Nauju valymu: nuplaunant prausiklį vandeniu, aliejinė fazė virsta pieneliu sukurdama emulsiją, o micelės persitvarko, kad padėtų pašalinti nešvarumus, ištirpusius aliejinės fazės metu.

Sukurto kartu su dermatologais, Sensibio aliejinio micelinio prausiklio formulės veiksmingumas įrodytas bandymų ir vartotojų testų metu.

Veiksmingumas iš karto po naudojimo

•    98% moterų pastebi, jog aliejinis prausiklis pašalina įsisenėjusį makiažą, ypač vandeniui atsparias priemones, nuo akių ir lūpų(1) 
•    99% moterų pastebi, kad nešvarumai ir apsaugos nuo saulės filtrai yra pašalinami(1) 
•    92% mažiau taršos dalelių po naudojimo(2)
•    95% savanorių jaučia, jog oda yra minkštesnė iš karto po naudojimo(1) (3)
•    95% moterų pastebi, jog oda yra nuraminta(4)

Trys savaitės po naudojimo

•    96% moterų jaučia, jog jų odos barjeras sustiprėjęs (4)(4)
•    91% mano, jog jų oda yra nuraminta(4)

Nekomedogeninis ir išsaugantis natūralų odos pH(5).

(1) Vartotojų testas Kinijoje, 121 subjektas, 21 d., % pasitenkinimas.
(2) Klinikinis vertinimas (vertinant taršos dalelių pašalinimo efektyvumą). 22 subjektai, produktą naudojo vieną kartą dienoje.
(3) Raminančio poveikio po skutimosi įvertinimas, 20 subjektų, % pasitenkinimas iškart po naudojimo.
(4) Naudojimo testas (vertintas, prižiūrint dermatologui ir oftalmologui). 60 subjektų, 21 d., % pasitenkinimas.
(5) Nekomedoniškumo, suderinamumo ir priimtinumo vertinimas, 31 subjektas.

 
Moteris turinti jautrią odą

Aliejinė tekstūra

Sensibio micelinis aliejinis prausiklis yra švelnus ir glotnus. Švelniai įmasažuodami jį į jautrią odą, pašalinsite susikaupusius nešvarumus, nesukeldami trinties ar dirginimo. Aliejinė tekstūra virstanti pieneliu sukuria malonų valymo pojūtį ir nepalieka jokios riebios plėvelės ant odos. Prausiklis lengvai nuplaunamas, oda tampa švelni, nuraminta ir minkšta.

Specialiai jautriai odai pritaikytų priemonių pasirinkimas padeda užtikrinti aukštesnį odos tolerancijos lygį bei komfortą. Tokie produktai efektyviai ramina ir apsaugo odą nuo išorinių dirgiklių.

1.    Pašalinkite susikaupusius nešvarumus su Sensibio miceliniu aliejiniu prausikliu

Prausiklis padeda pašalinti visus kasdienius nešvarumus, tokius kaip tarša, apsaugos nuo saulės filtrai, vandeniui atsparus makiažas. Prausiklis ne tik valo odą bet ir intensyviai ramina bei maitina.

2.    Naudokite Sensibio Defensive serumą

Priemonė užkerta kelią ankstyvajam odos senėjimui, sukeltam išorinių dirgiklių („inflamm‘aging“) bei suteikia ilgailaikio poveikio odos raminimą ir drėkinimą.

3.    Užbaikite rutiną naudodami Sensibio Defensive arba Defensive rich kremus

Priemonės drėkina, ramina ir stiprina odos apsaugą nuo išorinių dirgiklių, tokių kaip tarša ar UV spinduliai.

Bioderma Sensibio rutina

Serumas

Jautri ir sudirgusi oda

Defensive Technologija

Sensibio Defensive serum

(19 atsiliepimai)

Ilgalaikio poveikio raminamasis ir drėkinamasis koncentruotas serumas, kuris užkerta kelią ankstyvajam odos senėjimui, sukeltam išorinių dirgiklių

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kasdienė odos priežiūra

Jautri ir sudirgusi oda

Defensive Technologija

Sensibio Defensive

(6 atsiliepimai)

Aktyvaus poveikio raminamasis kremas jautriai odai, stiprinantis natūralią gynybinę funkciją.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Nuplaunamas kasdieninis valiklis

Jautri oda

„Micellar“ technologija

Sensibio Micellar cleansing oil

(6 atsiliepimai)

Ekobiologinis aliejinis prausiklis su micelių technologija prausia veido odą ir rūpinasi ja

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams