Allez au contenu Allez à la navigation

07 Birželis 2018

Svarbi informacija dermatologinės kosmetikos BIODERMA vartotojams

Europos Sąjungoje vis dažniau pastebimas padirbtų BIODERMA kosmetikos gaminių judėjimas, kuris dažnai suklaidina nuolatinius pirkėjus. 


Vis dažniau pastebime, kad Europos Sąjungoje BIODERMA produktus parduoda prekiautojai, kurie nėra gamintojo patvirtinti distributoriai. BIODERMA produktų gamintojas tokiais atvejais nekontroliuoja produktų kilmės, laikymo ir gabenimo sąlygų, etikečių, informacijos, teikiamos vartotojams. Nuogąstaujame, kad tokia praktika klaidina BIODERMA produktų vartotojus, gali pažeisti jų lūkesčius dėl produktų kokybės ir susijusias teises.

Vienintelis būdas BIODERMA produktų gamintojui užtikrinti tinkamas produktų laikymo ir gabenimo sąlygas bei parduodamų produktų kilmę yra distribucijos sutartys. Tokios distribucijos sutartys sudaromos tarp UAB „Naos Baltic“ ir vietos vaistinių bei medicinos įstaigų. Jokie kiti prekiautojai nėra sudarę distribucijos sutarčių BIODERMA produkcijai.

Prancūziškos dermatologinės kosmetikos BIODERMA atstovai Baltijos šalims UAB „Naos Baltic“ nori informuoti visus savo klientus, kad gamintojo kontroliuojamų kosmetikos gaminių galima įsigyti tik šalies vaistinėse, šių vaistinių intenetinėse parduotuvėse bei medicinos įstaigose. Tik tokiu atveju BIODERMA atstovai gali atsakyti už įsigytų kosmetikos gaminių saugumą ir kokybę.

BIODERMA produktų gamintojas ir UAB „Naos Baltic“ neprisiima atsakomybės už kitose prekyvietėse parduodamus produktus, pažymėtus BIODERMA ženklu. Pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.292 str. 4 d., produktų gamintojas neatsako už produktus, kurie į rinką pateko per nežinomus importuotojus. Už tokių produktų kokybę ir netinkamos kokybės sukeltą žalą atsako juos į rinką tiekiantys prekiautojai.

 

UAB „Naos Baltic“ atstovai