Allez au contenu Allez à la navigation

25 Gegužė 2016

Projekto „Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos

Projekto dalyvių įspūdžiai praėjus 6 mėnesiams.


Bioderma dermatologinės kosmetikos kompanija, nuolat bendradarbiauja su gydytojais dermatovenerologais, siekdama dar labiau suprasti pacientų poreikius ir padėti juos patenkinti. Šio projekto idėja kilo iš pokalbių su gydytojais, kuomet jie, kalbėdami apie aknės pacientus, išskyrė, jog dažniausia priežastis, kodėl aknės gydymas neduoda pakankamo efekto yra ta, jog žmonės, tikėdamiesi labai greito rezultato, per anksti nutraukia gydymą, eksperimentuoja su savo oda ir neturi aiškios kasidenės rutinės, susijusios su visapuse odos priežiūra. Šiuo projektu norėjome žmonėms įkvėpti motyvacijos, optimizmo ir tikėjimo, jog aknę galima įveikti. Tam reikia laiko, kantrybės, visapusės tinkamos odos priežiūros, tačiau šypsenos ir įgytos žinios padeda išpildyti šią svajonę.

Projekto dalyviai 6-is mėnesius laikėsi aknės gydymo plano, kurį jiems sudarė gydytojas dermatologas: naudojo paskirtus medikamentus, „Sébium“ dermatologinę kosmetiką, jiems buvo atlikos odos priežiūros procedūros. Visas 183 dienas jie atsakingai rūpinosi savo oda, lankėsi pas gydytoją ir kasdien kantriai ėjo link savo svajonės – turėti lygią odą be spuogų.

Projekto dalyviai praėjus 6-iems mėnesiams nuo projekto starto

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos,,Moteris būna pati gražiausia, kai švyti iš vidaus. Tačiau tai įmanoma tik tada, kai ji jaučiasi sau graži. Ačiū už galimybę pagaliau švytėti iš vidaus!“ – Tamara, 22 m.

Tamaros odos priežiūros planas: Sébium micelinis vanduo, Sébium Global, Sébium Hydra, Sébium Serum.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Laikas bėga greitai, tačiau svarbiausia šį laiką kuo geriau įprasminti. Dalyvaudama projekte „Aknei reikia laiko“ jaučiuosi 183 dienas praleidusi tinkamiausiai!
Ypač vertinu tai, kad viso projekto metu buvau stebima dermatologės. Tai skatino laikytis tikslingiausios krypties gydantis aknę ir įgauti pasitikėjimo, nes žinojau, ką darau.
Esu kelio pradžioje, tačiau malonesnio ir sėkmingesnio starto neįsivaizduoju!” – Aistė, 24 m.

Odos priežiūros planas: medikamentai, Sébium micelinis vanduo, prausiklis prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Global.

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijosProjektas, kuris paskatino į save pažiūrėti ryškiomis spalvomis – išmokti vertinti savo odą.“ – Agnė, 25 m.

Agnės odos priežiūros planas: medikamentai, Sébium micelinis vanduo, Sébium Global.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Nuoširdus AČIŪ! Už įgautą pasitikėjimą savimi! Aplinkiniai stebisi mano veido odos būklės pagerėjimu. Jiems atsakau, jog viskas paprasta – reikia tik norėti būti gražia.“ – Rasa, 35 m.

Rasos odos priežiūros planas: medikamentai, prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Global, Sébium Serum, Sébium Masque.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Praėjus 6 projekto mėnesiams suvokiau, kad dabar pati galiu pasiūlyti daugiau! Pavyzdžiui, nuoširdžią šypseną.“ – Justina, 23 m.

Justinos odos priežiūros planas: prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Global, Sébium Hydra.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijosKosmetika – puiki, o „BIODERMA“ merginos labai draugiškos ir rūpestingos. Planuojate atsikratyti aknės? Nesnauskite! Darykite tai dabar!” – Povilas, 22 m.

Povilo odos priežiūros planas: medikamentai, prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Hydra.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos“Esu labai dėkinga projekto organizatoriams už suteiktą progą džiaugtis savo veidu kiekvieną dieną.” – Viktorija, 24 m.

Viktorijos odos priežiūros planas: Sébium micelinis vanduo, Sébium Global.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Mano odos būklė dabar labai gera. Projekto metu daug sužinojau apie savo odą, jos priežiūrą. Nors procesas – ilgas, bet buvo verta. Dabar žinau, kodėl aknei reikia laiko. Džiaugiuosi susipažinusi su BIODERMA priemonėmis.“ – Rugilė, 16 m.

Rugilės odos priežiūros planas: medikamentai, Sébium micelinis vanduo, prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Global.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Su kiekvienais metais vis labiau suprantu ir įsitikinu, jog protingiau dėmesį sutelkti į grožį bei gėrį. Visu tuo spinduliavo ir šis projektas. Ačiū!“ – Laima, 30 m.

Laimos odos priežiūros planas: medikamentai, Sébium micelinis vanduo, Sébium Global, Sébium Serum.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Projektas mane padrąsino, suteikė žinių. Pagaliau žinau, kad galiu įveikti ilgai mane kankinusią aknę.“ – Žaneta, 24 m.

Žanetos odos priežiūros planas: medikamentai, Sébium micelinis vanduo, prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Global, Sébium Hydra.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Nuostabu su visais džiaugtis projekto metu pasiektais rezultatais. Disciplina ir apsilankymai pas dermatologą pakeitė mano gyvenimą, o BIODERMA „Sébium“ linija tapo odos geriausia drauge. “ – Kristina, 29 m.

Kristinos odos priežiūros planas: prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Global, Sébium Pore Refiner.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Mano emocijos yra pakilios, daugiau šypsausi, jaučiuosi laiminga, labiau savimi pasitikiu, aplinkiniai irgi pasako komplimentų, kad atrodau puikiai.“ , - Silvija, 21 m.

Silvijos odos priežiūros planas: medikamentai, prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Global, Sébium Hydra.

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Graži išorė – laimingas vidus“ – Rūta, 21 m.

Rūtos odos priežiūros planas: medikamentai, prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Global.

 

 

 

 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Esu laiminga, kad turėjau progą sudalyvauti šiame projekte ir dabar galiu išeiti į gatvę be makiažo. Visi giria mano sveiką odą: ne spuoguotą, ne raudoną. Tą, kurią norisi liesti ir liesti“, - Emilija, 24 m.

Emilijos odos priežiūros planas: medikamentai, prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Global, Sébium Hydra, Sébium Masque.

 


 

Bioderma projekto “Aknei reikia laiko“ dalyvių sėkmės istorijos„Kasdien link sveikos odos reikia eiti mažais žingsneliais. Ir kiekvieną dieną žiūrint į veidrodį sau priminti, kad tikslą tikrai pasieksiu“ – Ieva, 23 m.

Ievos odos priežiūros planas: prausiklis Sébium Gel moussant, Sébium Hydra.