Allez au contenu Allez à la navigation

10 Gegužė 2016

Paroda „Laikas švęsti“. „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijos

Projektas „Aknei reikia laiko“ – tai šešis mėnesius arba 183 dienas trukęs projektas, kurio tikslas – parodyti, kad kantriai siekiant rezultatų ir laikantis gydytojo nurodymų aknę galima įveikti.

Gegužės 3-ią dieną Vilniaus Dailės Akademijoje buvo surengta finalinė šventė, skirta pasidžiaugti ir pasidalinti  projekto „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijomis.

Projekto “Aknei reikia laiko“ idėja kilo iš pokalbių su gydytojais dermatologais, kuomet gydytojai, kalbėdami apie aknės pacientus, išskyrė, jog viena dažniausių priežasčių, kodėl aknės gydymas neduoda pakankamo efekto yra ta, kad žmonės, tikėdamiesi labai greito rezultato, per anksti nutraukia gydymą, yra nekantrūs ir eksperimentuoja su savo oda. Siekdami suteikti kuo daugiau žinių apie šią odos ligą, padėti išvengti dažnų eksperimentų su ja, remdamiesi gydytojų dermatologų papasakota patirtimi ir norėdami žmonėms įkvėpti motyvacijos ir tikėjimo, jog šią odos ligą galima įveikti, inicijavome projektą „Aknei reikia laiko“.

Projektas „Aknei reikia laiko“ – tai šešis mėnesius arba 183 dienas trukęs projektas, kurio tikslas – parodyti, kad kantriai siekiant rezultatų ir laikantis gydytojo nurodymų aknę galima įveikti. Šio projekto dalyviai 6 mėnesius lankėsi pas gydytoją dermatovenerologą, naudojo jiems paskirtus medikamentus ir BIODERMA „Sébium“ dermatologinę kosmetiką riebiai, į spuogus linkusiai odai.

„Laikas švęsti. „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijos“ renginys skirtas pasidžiaugti aknės pacientų sėkmės istorijomis, kurios tik dar kartą įrodė, kad kantrybė, visapusė odos priežiūra, laikas ir nuoširdžios pastangos, kartu su gydytojo priežiūra gali padėti pasiekti trokštamų rezultatų.

Parodoje „Laikas švęsti. „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijos“ buvo eksponuojamos projekto dalyvių nuotraukos, darytos praėjusius 6-iems mėnesiams nuo projekto pradžios.

Projekto dalyvių atsiliepimai:

Bioderma paroda „Laikas švęsti. „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijos„Nuostabu džiaugtis projekto metu pasiektais rezultatais. Disciplina ir apsilankymai pas dermatologą pakeitė mano gyvenimą, o BIODERMA „Sébium“ linija tapo odos geriausia drauge.“ , - projekto dalyvė 29 m. Kristina.

 

 

 

„Šis projektas man labai padėjo. Daug sužinojau apie savo odą, jos priežiūrą. Nors procesas – ilgas, bet buvo verta. Dabar žinau, kodėl aknei reikia laiko, tačiau tinkama kantri priežiūra duoda nuostabius rezultatus“, - Rugilė, 16 m.

 

 

„Projektas, kuris paskatino į save pažiūrėti ryškiomis spalvomis – išmokti vertinti savo odą.“ – Agnė, 25 m.

 

 

 

„Mano emocijos yra pakilios, daugiau šypsausi, jaučiuosi laiminga, labiau savimi pasitikiu, aplinkiniai irgi pasako komplimentų, kad atrodau puikiai.“ , - Silvija, 21 m.

 

 

 

Visas renginio nuotraukas galite peržiūrėti čia: Paroda „Laikas švęsti“. „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijos
 

‪#‎AkneiReikiaLaiko ‪#‎SebiumLaikasŠvęsti