Allez au contenu Allez à la navigation

20 Balandis 2016

Mišrios, riebios odos poreikiams patenkinti – unikalus Bioderma sprendimas

Odos blizgesys, greitai „nubėgantis makiažas“, tam tikrose zonose išsausėjusi oda – tai mišrios, riebios odos požymiai. Kaip tokią odą suvaldyti ir atrasti balansą tarp odos matiškumo ir jos drėkinimo?


Dažnai tokios odos suvaldymas tampa tikru iššūkiu moteriai, trokštančiai džiaugtis lygia ir sveikai spindinčia aksominės išvaizdos oda.

Kodėl oda blizga ir makiažas neišsilaiko visą dieną?

Pagrindinė odos blizgėjimo priežastis slypi odos biologijoje. Jau biologiškai yra nulemta, kad riebi oda pasižymi padidėjusiu odos riebalų išsiskyrimu ir pakitusia jų sudėtimi. Šiuos procesus skatina hormonų disbalansas organizme, dėl kurio sutrinka riebalinių liaukų veikla. Sebumo perteklius suteikia odai blizgėjimą, kuris ypač matomas T-zonoje: kakta, nosis, smakras. Nors hormonų pokyčiai yra esminis kriterijus, sąlygojantis didesnę odos riebalų gamybą, tačiau prakaitas, stresas, nesubalansuota mityba ir per dieną patiriami „iššūkiai“ tokie kaip užterštumas, saulė, vėjas, nepalankios oro sąlygos taip pat gali skatinti riebalinių liaukų aktyvumą ir tuo pačiu blizgėjimą.

Tačiau ką daryti, jeigu vienose zonose oda blizga, o kitose – yra išsausėjusi? Dažnai moterys šioms odos problemoms spręsti kombinuoja skirtingas odos priežiūros priemones: vienomis bando drėkinti, o kitomis – suvaldyti odos blizgesį. Įkvėpta odos biologijos ir suprasdama moterų poreikius, Bioderma sukūrė unikalų sprendimą mišriai, riebia odai, užtikrinantį idealų balansą tarp odos drėkinimo ir matinio efekto.

Mišrios, riebios odos poreikiams patenkinti – unikalus Bioderma sprendimas Dermatologinis atsakas mišrios odos poreikiams

Dermatologijos laboratorija Bioderma, kuri biologiškai saugo mūsų odos sveikatą ir grožį, sukūrė unikalią priemonę, besirūpinančią mišrios ar į riebumą linkusios odos poreikiais. Tai kremas Sébium Mat Control, kuris veikia kaip išmanioji odos priežiūros priemonė – blizgančias zonas matizuoja, išsausėjusias vietas sudrėkina.

Kasdienis drėkinantis kremas pasižymi unikalia “Matt&Smooth” Technologija, dėl kurios rezultatai yra matomi iš karto ir išlieka ilgam. Kremo sudėtyje esančios šviesą išsklaidančios mikrodalelės ir intensyviai drėkinantys komponentai užtikrina puikų balansą tarp ilgalaikio odos drėkinimo ir visą dieną išliekančio matinio efekto.

Greitas ir 8 valandas išliekantis efektyvumas: dėka naujausios kartos odos išvaizdą puoselėjančios kremo tekstūros oda akimirksiu sudrėkinama, iš karto neutralizuojamas odos blizgesys, ji tampa matinė ir lygesnė.

Ilgalaikis efektyvumas: cinko gliukonatas ir Vitaminas B6 biologiškai reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą, keratolitinį poveikį turinti salicilio rūgštis lygina odą, pašalina negyvas odos ląsteles ir slopina hiperkeratinizaciją. Kremas sutraukia išsiplėtusias poras ir saugo nuo spuogų atsiradimo.

Sébium Mat Control sudėtyje esantis išskirtinis patentuotas Fluidactiv® kompleksas biologiškai reguliuoja odos riebalų sudėtį, tokiu būdu apsaugodamas poras nuo užsikimšimo ir neleisdamas formuotis inkštirams. Oda tampa atsparesnė, pagražėja jos išvaizda. Lengva ir itin švelni kremo tekstūra greitai susigeria, nepalieka riebios plėvelės, oda akimirksniu sudrėkinama ir atgauna komfortą.

Sebium Mat Control