Allez au contenu Allez à la navigation

25 Kovas 2019

Konkurso „Tapk BIODERMA HYDRABIO ambasadore“ taisyklės

Kaip dalyvauti konkurse? Dalinkis savo nuotraukomis „Facebook“ arba „Instagram“ paskyroje, dėk grotažymes #Akvaporina ir #BiodermaLietuva ir trumpai papasakok, ką tau reiškia vanduo, koks tavo santykis su vandeniu? 


Kaip dalyvauti konkurse? Dalinkis savo nuotraukomis „Facebook“ arba „Instagram“ paskyroje, dėk grotažymes #Akvaporina ir #BiodermaLietuva ir trumpai papasakok, ką tau reiškia vanduo, koks tavo santykis su vandeniu? 

Svarbu: nuotraukos turi būti viešos.

Kokias nuotraukas kelti? Nuotraukose turėtų atsispindėti tavo asmeniškas ir autentiškas santykis su vandeniu. Galbūt mėgsti nardyti? Kiekvieną dieną pradedi baseine? Pažaboji banglentę arba jėgos aitvarus? Dirbi hidroelektrinėje? O gal tavo Zodiako ženklas Vandenis arba Žuvys ir tu gyveni prie ežero, jūros, upės?

Koks konkurso prizas? Nugalėtoja taps veido priežiūros produktų linijos BIODERMA HYDRABIO ambasadore – #Akvaporina – ir dalyvaus specialioje pavasario kampanijos fotosesijoje. Jos nuotrauka papuoš naujus HYDRABIO plakatus, kurie bus publikuojami populiariuose mados ir gyvenimo būdo žurnaluose bei internete. Nugalėtoja taip pat laimės HYDRABIO produktų visiems metams. 

Kokia konkurso trukmė? Konkursas vyksta nuo 2019 m. kovo 25 iki balandžio 10 dienos.

Kas išrinks konkurso nugalėtoją? Nugalėtoją išrinks komisija (50 proc.) ir socialinių tinklų vartotojai, t. y. daugiausiai reakcijų sulaukusią moters istoriją (50 proc.).

Kas gali dalyvauti konkurse? Visos norinčios. Pagrindinis kriterijus – moters santykis su vandeniu.

Kas yra BIODERMA HYDRABIO? BIODERMA – dermatologinės kosmetikos lyderė nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio, sukaupusi unikalią patirtį biologijos mokslą pritaikant dermatologijos srityje. BIODERMA linija HYDRABIO yra skirta veido odos priežiūrai – ji suaktyvina biologinę vandens apytaką visuose odos sluoksniuose, atkuria odos drėgmę ir skaistumą.

Ar yra papildomų žaidimo sąlygų? Dalyvaudama konkurse sutinki, kad tavo nuotrauka su grotažymėmis #Akvaporina ir #BiodermaLietuva gali būti naudojama BIODERMA komunikacijoje: BIODERMA socialiniuose tinkluose, naujienlaiškyje, tinklalapyje.