Allez au contenu Allez à la navigation

06 Spalis 2017

Jautrios veido odos švara – valyti ar prausti?

Jautrios odos struktūra yra tokia pati, kaip ir sveikos. Skirtumas tas, kad jautri oda yra plonesnė, o jos apsauginė funkcija yra nepakankama, todėl išoriniai dirgikliai lengviau patenka į odą. 


Jautriai odai būdingas padidėjęs reaktyvumas į mus supančią aplinką: saulė, vėjas, šaltis, oro tarša, dekoratyvinė kosmetika ir galybė kitų veiksnių. Odos jautrumas pasireiškia nemaloniu tempimu, perštėjimu ir diskomfortu. Žmonėms, turintiems jautrią odą, jos valymas yra tikras iššūkis, nes tokia oda netoleruoja įvairių muilų, pienelių ar prausiklių. Jautri oda reikalauja ypatingos priežiūros ir itin švelnios valymo priemonės.

Jautrios odos higienos revoliucija – micelinis valomasis vanduo

Sensibio H2O buvo sukurtas atsakant į dermatologų poreikį pasiūlyti savo jautriausiems pacientams itin švelnų valiklį. Iki Sensibio H2O pasiūloje egzistavo arba itin agresyvūs, arba prastai odą valantys valikliai. Žmonėms, turintiems itin jautrią odą, kasdienis odos valymas būdavo itin nemalonus ir dirginantis. 1995 metais Bioderma sukūrė unikalų produktą jautrios odos valymui - iki tol neegzistavusį micelinį valomąjį vandenį, kuris tinka net ir pačiai jautriausiai odai.

Sensibio H2O yra daugiau nei gali matyti. Šis micelinis valomasis vanduo pakeitė daugybės žmonių požiūrį į jautrios odos higieną – jis valo itin efektyviai, tačiau kartu ir labai švelniai. Pakanka užpilti micelinio vandens ant vatos diskelio ir keliais judesiais nuvalyti odą ir akis. Priemonė tinkama naudoti tiek ryte odos atgaivinimui, tiek po dienos darbų makiažui nuvalyti.

Sensibio H2O yra pirmasis dermatologinis micelinis vanduo, kurio natūralios sudėtinės medžiagos yra identiškos esančioms odoje. Micelės švelniai valo odą ir užtikrina, kad nebus pažeista jos biologinė pusiausvyra. Oda atpažįsta miceles, nes šios atkartoja jos biologiją, todėl net jautriausia oda ne tik nesudirgsta, bet ir lieka nuraminta bei atgaivinta. 

Bioderma micelinis valomasis vanduo Sensibio H2OSensibio H2O

  • Efektyviai valo
  • Lengvai pašalina makiažą
  • Ramina ir atgaivina odą
  • Išskirtinė odos tolerancija

Labiau mėgstate prausti, nei valyti?

Bioderma sukūrė ir ypatingai švelnų prausiklį – gelį Sensibio Gel Moussant, kuris tinka net ir akių makiažui nuprausti. Dermatologinis prausiklis ne tik švelniai prausia veido odą ir pašalina makiažą, bet ir ramina bei drėkina jautrią odą. Kreminės prausiklio putos suteikia odai švelnumą ir komfortą, o raminamieji ingredientai mažina sudirgusios odos paraudimą. Praturtintas intensyviai drėkinančiais ingredientais, kurie atkartoja odos struktūrą, Sensibio Gel moussant prausiklis atstato drėgmės balansą ir atkuria lipidinį odos sluoksnį. Šis prausiklis yra be muilo, be kvapų, be parabenų ir be dirbtinių dažiklių.

Bioderma prausiklis veido odai Sensibio Gel Moussant

Sensibio Gel Moussant

  • Puikiai valo odą ir makiažą 
  • Atstato drėgmės balansą
  • Apsaugo odą nuo sudirgimų

Nuo šiol jautrios odos savininkai gali rinktis – prausti ar valyti veido odą, nes su Bioderma Sensibio linija jautrios odos priežiūra yra malonumas, o ne iššūkis!