Allez au contenu Allez à la navigation

27 Spalis 2017

Bioderma mylėtojams - dosnus Bioderma Lojalumo Klubas

Tai klubas ištikimiems BIODERMA mylėtojams ir vartotojams Lietuvoje, kuris suteikia galybę naujų privilegijų Bioderma mylėtojams.

Bioderma Lojalumo Klubas - apdovanokite savo odą
Kas tai yra?

Tai klubas ištikimiems BIODERMA mylėtojams ir vartotojams Lietuvoje.

Kodėl verta prisijungti prie Bioderma Lojalumo Klubo?

Visų pirma, prisijungti prie klubo verta, nes sukūrėme labai patrauklią, taškais paremtą lojalumo programą. Įsigijus produktą vaistinėje ar jos elektroninėje parduotuvėje ir užregistravus pirkinį Lojalumo Klube už tai gaunate atitinkamą kiekį taškų (1 išleistas euras atitinka maždaug 10 taškų Lojalumo Klube). Taškai kaupiasi. Už surinktus taškus galima įsigyti Bioderma prizus. Produktus už taškus galite įsigyti mūsų lojalumo programos internetinėje svetainėje. Užsakymus pristatome tiesiai Jums iki durų (nemokamai!!!).

Bioderma Lojalumo Klubas - apdovanokite savo odąSukaupti lojalumo taškai Jums virsta ne tik nemokamais Bioderma produktais, bet ir suteikia nario statusą. Yra trys lojalumo lygiai: pasiekus 1000 taškų ribą - tampama antrojo lygio nariais, o surinkus 4000 taškų – trečiojo. Kuo aukštesnį lygį turite tuo daugiau papildomų naudų gaunate. Antrojo lygio nariai už kiekvieną registruotą produktą gauna 5 taškais daugiau nei pirmojo lygio nariai, o trečiojo – 10-čia taškų daugiau.

Trečiojo lygio Lojalumo Klubo nariai apdovanojami papildomais prizais ir paslaugomis. Organizuojame susitikimus, vakarėlius, dovanojame kvietimus į renginius.Kita priežastis, kodėl verta prisijungti prie lojalumo programos – tai žinios, eksperto patarimai, bendruomenė. Lojalumo Klube veikia aktyvus forumas apie odą ir visa kita kas su ja susiję. Nariai dalinasi patarimais, patirtimi, žiniomis, įžvalgomis apie odą, diskutuoja aktualiomis temomis.

Lojalumo Klube taip pat yra eksperto skiltis. Čia galima gauti asmeninį atsakymą apie iškilusią ar rūpimą problemą iš odos specialisto. Konsultuoja gydytojas dermatovenerologas ir Bioderma atstovas.

Ir tai dar ne viskas, Lojalumo Klubo nariai pirmieji sužino apie BIODERMA naujienas, jiems suteikiame galimybę išbandyti ir įvertinti naujus produktus.

Užsakydami produktus už sukauptus lojalumo taškus, nariai gali pasirinkti produktų mėginukų ir išbandyti dar nebandytas priemones.

Registruodami produktus nariai turi galimybę laimėti papildomus prizus, kaip kelioninių produktų rinkinį ar makiažo kursus.

Kas gali tapti Bioderma Lojalumo Klubo nariu?

Visi Bioderma naudotojai, kurie įsigijo produktą/us Lietuvos vaistinėse ar jų elektroninėse parduotuvėse ir turi tai patvirtinantį pirkimo kvitą ar sąskaitą, gali tapti Lojalumo Klubo nariu.

Kaip tampama klubo nariu?

1.       Įsigijus Bioderma produktą išsaugokite pirkimą patvirtinantį dokumentą* (pirkimo čekį arba sąskaitą – faktūrą);

2.       Užsiregistruokite Lojalumo Klubo svetainėje www.lojalumas.bioderma.lt;

3.       Registruokite savo pirkinį ir pradėkite kaupti lojalumo taškus.

Laukiame Jūsų www.lojalumas.bioderma.lt

*Pirkimo dokumentas turi būti ne senesnis nei 2 mėn. 

Kaip užregistruoti produktą Lojalumo Klube?