Allez au contenu Allez à la navigation

07 Gruodis 2015

ATODERM META IŠŠŪKĮ ŽIEMAI!

Gausi Atoderm odos priežiūros produktų linija skirta visiems šeimos nariams, kviečia Jus į kelionę, kurioje ne tik sužinosite apie odos priežiūrą žiemą, bet ir patirsite unikalią patirtį!


Dermatologijos laboratorija Bioderma puikiai žino, kas vyksta odoje, kai ji patiria šaltį. Atoderm linija atlieka pačio geriausio odos sargybinio vaidmenį. Gausi Atoderm odos priežiūros produktų linija skirta visiems šeimos nariams, kviečia Jus į kelionę, kurioje ne tik sužinosite apie odos priežiūrą žiemą, bet ir patirsite unikalią patirtį!

Apsaugokite savo odą nuo šalčio su Atoderm #SKINBODYGUARD

Laboratorija Bioderma leis pajusti Jums neeilinį nuotykį, kuris padės įvertinti Atoderm linijos poveikį odai ekstremaliomis sąlygomis... ATODERM #SKINBODYGUARD, istorija apie odą nukels Jus ten, kur žiema tęsiasi mėnesių mėnesius!

Pagrindinė idėja yra suprasti, ką išgyvena oda veikiama šalčio, vėjo ir kitų aplinkos dirgiklių. Ir aišku svarbiausia priimti tinkamus odos priežiūros sprendimus. Atsižvelgti į gydytojo dermatologo rekomendacijas, kaip išsaugant odos biologiją užtikrinti jai geriausias sąlygas: mieste, kalnuose, ar net Šiaurės ašigalyje. Pasisemkite dermatologinių žinių iš Laboratorijos Bioderma: praktinių patarimų, o taip pat ir galbūt nustebinančios mokslinės informacijos.

Pasimatome Atoderm #SKINBODYGUARD kelionėje - http://www.bioderma.lt/skinbodyguard/oda-geriausias-sargybinis