Sensibio Light

Raminamoji ir drėkinamoji odos priežiūros priemonė jautriai odai.

Kasdieniam naudojimui

Jautriai ir itin jautriai odai Normaliai ir mišriai odai

Toleridine™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas veiksmingumas

Nuraminta oda: 90 proc.*

  • Iš karto sumažina kaitimo pojūtį ir odos jautrumą
  • Drėkina

Labai gerai toleruojamas - Nekomedogeninis - Šilkinė greitai įsigerianti tekstūra - Puikus makiažo pagrindas - Bekvapis

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Sensibio Light – drėkinamoji raminamoji odos priežiūros priemonė, biologiškai stiprina odos atsparumą išoriniam poveikiui.

Biologinį proveržį sukėlęs jautriai odai skirtas Toléridine™ patentuotas kompleksas, kurio poveikį sustiprina D.A.F. (dermatologų rekomenduojama formulė) patentuotas natūralus kompleksas, stabdo uždegiminius procesus skatinančių molekulių susidarymą, dėl to oda tampa mažiau dirgli.

Gliciretininė rūgštis iš karto numalšina kaitimo ir tempimo pojūtį bei užtikrina odos komfortą.

Dėl į produkto sudėtį įeinančių kruopščiai atrinktų saugių veikliųjų medžiagų Sensibio Light užtikrina labai gerą toleravimą.

Veidui Veidui
Kaklui Kaklui

Ryte ir (arba) vakare

  • Žingsnis 1 Tepkite Sensibio Light ant veido ir kaklo odos.
  • Žingsnis 2 Švelniai masažuokite kol visiškai susigers.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Jautri oda nepajėgia apsisaugoti nuo dirgiklių. Dėl makiažo naudojimo, jo valymo, taršos oda susilpnėja ir kasdien yra jaučiamas tempimas. Jautri oda kaista, atsiranda diskomfortas ir išplitęs ar lokalizuotas raudonis. Oda lengvai dehidratuoja, o dehidratacijos sukeltas sausumas automatiškai didina jos pažeidžiamumą ir sukelia nemalonų tempimo jausmą. Intensyvus odos jautrumas gali būti laikinas arba nuolatinis.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

Drėkina 

Iš karto sudrėkinta oda: 100 proc. (1)


Ramina

Nuraminta oda: 90 proc. (1)

Žr. šaltinį

Intensyviai ramina

Sumažėjo odos tempimo pojūtis: - 68 proc. (2)

Sumažėjo odos kaitimo pojūtis: - 53 proc. (2)

Sumažėjo odos nelygumai: - 77 proc. (2)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Jautri oda reaguoja į atšiaurius išorinius veiksnius, išskirdama tam tikras medžiagas, sukeliančias hiperreaktyvumo reakcijas ir perkaitimo, niežėjimo, dilgčiojimo bei paraudimo pojūčius. Šis patentuotas kompleksas neleidžia gamintis šioms medžiagoms, padidinandamas odos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą