Photoderm MAX LAIT SPF 50

Labai aukštos apsaugos pienelis nuo saulės, aktyvinantis odos savisaugos sistemas.

Klasikinė apsauga

Jautri oda

Cellular bioprotection™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiesiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas efektyvumas

„Cellular Bioprotection™“ patento dėka apsaugomos 99,8% odos ląstelių. *

 • Suteikia labai aukštą UVA/UVB apsaugą
 • Aktyvina natūralią odos apsaugą ir mažina ląstelių pažeidimo riziką
 • Glotni, bespalvė tekstūra, neriebus, nepalieka baltų ruožų
 • Labai gerai toleruojamas - Neužkemša porų - Be pridėtinių kvapiklių - Atsparus vandeniui
 • Žr. šaltinį

  Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

  „Photoderm MAX LAIT SPF 50“ užtikrina optimalią apsaugą nuo žalingų UV spindulių poveikio (nudegimai, saulės alergija ir kt.) dėl išskirtinės UVA / UVB filtrų kombinacijos bei vidinės biologinės apsaugos: „Cellular Bioprotection™“patentas. Šis patentas suaktyvina natūralią organizmo apsaugą, saugo ląsteles ir stabdo priešlaikinį odos senėjimą.

  Kūnui Kūnas
  Veidui Veidas
  BIODERMA produktas kaip naudoti
  BIODERMA produktas kaip naudoti

  Kelis kartus per dieną, būnant saulėje

  • Žingsnis 1 Prieš buvimą saulėje tepti tolygiai ir gausiai (per mažas produkto kiekis, sumažina apsaugos lygį).
  • Žingsnis 2 Pakartotinai tepkite kremą po maudynių ar sporto.

  Naudoti ant sveikos odos. Vengti kontakto su audiniais. Saugoti kūdikius ir vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Per ilgas buvimas saulėje gali būti kenksmingas jūsų sveikatai.

  Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

  Ne visi odos tipai vienodai reaguoja į saulės spindulius, nes kiekvieno oda turi skirtingą fotojautrumą, kuris apibūdinamas pagal odos fototipą.

  Išbandyta prižiūrint dermatologams

  „Cellular Bioprotection™“ patento dėka apsaugomos 99,8% odos ląstelių.*

  Žr. šaltinį

  Atsparus vandeniui

  Žr. šaltinį
  BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

  Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

  Ląstelėms apsaugoti nuo saulės poveikio oda naudoja natūralius apsaugos mechanizmus, kurie kartais pasirodo nepakankami. Šis patentuotas kompleksas stiprina natūralią odos ląstelių gynybinę sistemą, kad padidėtų jos atsparumas neigiamam saulės spindulių poveikiui.

  Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

  Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

  Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

  Odos tipas
  Amžius

  0/5

  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  Skaityti visus astiliepimus
  Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!