Photoderm MAX Aquafluide SPF 50+

Lengva kaip vanduo, riebumo pojūčio nepaliekanti, ypač aukšta apsauga nuo saulės.

Įprasta apsauga

Normaliai ir mišriai odai

Cellular bioprotection™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Dermatologiškai įrodytas veiksmingumas

Sumažina odos blizgėjimą.

  • Itin aukšta UVA/UVB apsauga, suteikianti matinį efektą
  • Dėl skystos lyg vanduo konsistencijos malonu ir lengva naudoti
  • Nepalieka riebumo pojūčio
  • Puikiai tinka visiems odos tipams, net mišriai ir riebiai odai, jautriai ir visų tipų saulės netoleruojančiai odai, labai šviesiai strazdanotai odai, buvimui stiprioje saulėje

Gerai toleruojamas - Nekomedogeninis - Sudėtyje nėra aliejų - Neriebus - Bekvapis - Atsparus vandeniui

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Unikalus technologinis pasiekimas - produkto tekstūra (itin lengva, skysta, nepaliekanti lipnumo ir riebumo pojūčio) kartu su itin aukšta apsauga nuo UV spindulių.

Photoderm MAX Aquafluide esantys UVA/UVB filtrai optimaliai apsaugo nuo kenksmingo UV spindulių poveikio (nudegimo, alergijos saulei ir kt.). Patentuota vidinė biologinė apsauga Cellular Bioprotection™ suaktyvina natūralią odos apsauginę funkciją, saugo odos ląsteles ir padeda išvengti priešlaikinio senėjimo.


Sinerginis 3 sebumą absorbuojančių dalelių derinys suteikia matinį efektą.

Veidui FACE
Kaklui Kaklui
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Būnant saulėje tepti keletą kartų per dieną.

  • Žingsnis 1 Tepkite gausiai ir vienodu sluoksniu prieš buvimą saulėje (plonesnis produkto sluoksnis saugo silpniau).
  • Žingsnis 2 Dažnai tepkite pakartotinai prieš ir po maudynių, nusišluostę rankšluosčiu ar pasportavę.

Tepkite ant sveikos odos. Saugokite kūdikius ir mažus vaikus nuo saulės spindulių. Per ilgas buvimas saulėje kenkia sveikatai.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Malonu ir lengva naudoti

Itin skysta konsistencija: 90 proc.*

Itin lengva konsistencija: 85 proc.*


Nepalieka riebumo pojūčio: 75 proc.*

Žr. šaltinį

Nepalieka riebumo pojūčio

Suteikia matinį efektą

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Ląstelėms apsaugoti nuo saulės poveikio oda naudoja natūralius apsaugos mechanizmus, kurie kartais pasirodo nepakankami. Šis patentuotas kompleksas stiprina natūralią odos ląstelių gynybinę sistemą, kad padidėtų jos atsparumas neigiamam saulės spindulių poveikiui.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

0/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!