Photoderm BRONZ Huile sèche SPF 30

Pirmasis sausas įdegio aliejus nuo saulės su SPF 30 apsauga, kuris suaktyvina ir prailgina natūralų įdegį.

Įprasta apsauga

Jautriai odai Saulės apsauga visiems odos tipams Fotoapsauga skatinanti įdegį

Kam skirta?

Suaugusiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas efektyvumas

Produktas skatina natūralų įdegį: 94%. *

 • Suteikia aukštą ir optimalią UVA/UVB apsaugą nuo žalingų UV spindulių ir laisvųjų radikalų poveikio (saulės nudegimų, saulės netoleravimo, oksidacinio streso ir kt.).
 • Biologiškai suaktyvina natūralų odos įdegį
 • Aktyvina natūralią odos apsaugą ir apsaugo nuo ląstelių pažeidimo rizikos
 • Neužkemša porų - Stiprus atsparumas vandeniui - Galima naudoti ant drėgnos odos - Nelipnus - Neriebus - Užtepus ant odos tampa bespalvis
  Žr. šaltinį

  Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

  BIODERMA naujovė - BRONZ kompleksas stimuliuoja natūralų biologinio įdegio procesą. „Photoderm Huile Sèche SPF30“ ne tik užtikrina išorinę apsaugą su UVA / UVB filtrais, bet ir suteikia antioksidacinį poveikį. Vitaminas E apsaugo odos ląsteles nuo žalingų UV spindulių ir apsaugo nuo priešlaikinio odos senėjimo.

  Veidui Veidui
  Kūnui Kūnui
  Plaukams ir galvos odai

  Kelis kartus per dieną, būnant saulėje

  • Žingsnis 1 Prieš buvimą saulėje tepti tolygiai ir gausiai (nepakankamas produkto kiekis, sumažina apsaugos lygį).
  • Žingsnis 2 Pakartotinai tepkite kremą po maudynių ar sporto.

  Vengti kontakto su audiniais. Naudoti ant sveikos odos. Prieš tepant ant veido, purkšti į delną. Nepurkšti į akis. Netinka nėščioms moterims. Saugoti kūdikius ir vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Per ilgas buvimas saulėje gali būti kenksmingas jūsų sveikatai.

  Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

  Ne visi odos tipai vienodai reaguoja į saulės spindulius, nes kiekvieno oda turi skirtingą fotojautrumą, kuris apibūdinamas pagal odos fototipą.

  Išbandyta prižiūrint dermatologams

  Bespalvis Nematoma tekstūra: 91% (1) Galima tepti ant drėgnos odos (2)

  Žr. šaltinį

  Skatina natūralų įdegį Produktas skatina natūralų įdegį: 94% (1) Stiprus atsparumas vandeniui „Photoderm BRONZ Huile sèche SPF30“ vidutinis sulaikymo koeficientas yra didesnis nei 50% po penkių 20 minučių trunkančių maudynių (2)

  Žr. šaltinį

  Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

  Žr. sudedamųjų dalių sąrašą