Photoderm BRONZ Huile sèche SPF 30

Pirmasis sausas įdegio aliejus nuo saulės su SPF 30 apsauga, kuris suaktyvina ir prailgina natūralų įdegį.

Įprasta apsauga

Jautriai odai Fotoapsauga skatinanti įdegį

Kam skirta?

Suaugusiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas efektyvumas

Produktas skatina natūralų įdegį: 94%. *

  • Suteikia aukštą ir optimalią UVA/UVB apsaugą nuo žalingų UV spindulių ir laisvųjų radikalų poveikio (saulės nudegimų, saulės netoleravimo, oksidacinio streso ir kt.).
  • Biologiškai suaktyvina natūralų odos įdegį
  • Aktyvina natūralią odos apsaugą ir apsaugo nuo ląstelių pažeidimo rizikos

Neužkemša porų - Stiprus atsparumas vandeniui - Galima naudoti ant drėgnos odos - Nelipnus - Neriebus - Užtepus ant odos tampa bespalvis

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA naujovė - BRONZ kompleksas stimuliuoja natūralų biologinio įdegio procesą.

„Photoderm Huile Sèche SPF30“ ne tik užtikrina išorinę apsaugą su UVA / UVB filtrais, bet ir suteikia antioksidacinį poveikį. Vitaminas E apsaugo odos ląsteles nuo žalingų UV spindulių ir apsaugo nuo priešlaikinio odos senėjimo.

Kūnui Kūnui
Veidui Veidui
Plaukams ir galvos odai
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Kelis kartus per dieną, būnant saulėje

  • Žingsnis 1 Prieš buvimą saulėje tepti tolygiai ir gausiai (nepakankamas produkto kiekis, sumažina apsaugos lygį).
  • Žingsnis 2 Pakartotinai tepkite kremą po maudynių ar sporto.

Vengti kontakto su audiniais. Naudoti ant sveikos odos. Prieš tepant ant veido, purkšti į delną. Nepurkšti į akis. Netinka nėščioms moterims. Saugoti kūdikius ir vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Per ilgas buvimas saulėje gali būti kenksmingas jūsų sveikatai.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Ne visi odos tipai vienodai reaguoja į saulės spindulius, nes kiekvieno oda turi skirtingą fotojautrumą, kuris apibūdinamas pagal odos fototipą.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Bespalvis

Nematoma tekstūra: 91% (1)


Galima tepti ant drėgnos odos (3)

Žr. šaltinį

Skatina natūralų įdegį

Produktas skatina natūralų įdegį: 94% (1)


Stiprus atsparumas vandeniui

Photoderm BRONZ Huile sèche SPF30 netgi po ketverių maudynių po 20 min. visdar vidutiniškai apie 50% išlaiko odos apsaugą (2)

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

2/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
1 atsiliepimas
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
2/ 5
Gali sukelti alergiją
Labai daug metų naudoju Bioderma kremus ir naudoju tik juos. Tačiau šis purškiklis nuo saulės man sukelia stiprią alergiją. Išbandžiau kelis kartus ir įsitikinau. Tik klausimas, kokios sudėtinės medžiagos, tai gali įtakoti, juk rašo, kad tinka ir jautriai odai. Taigi, nesakau, kad šis produktas nevykęs, tačiau reikėtų kelias dienas prieš deginantis išbandyti mažame odos plote. Kitu atveju, gali prireikti ir vaistų nuo alergijos.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0